Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
POSETTE NAŠ FORUM - French cars Serbia

 

 Citroen BX...za ili protiv

Ići dole 
+10
ice_men
matrix_023
goran
Sinisa 309 GTI
ske
COMPACT
16_Valve_
Sale
Zeljko1
Ryan
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Zeljko1

Zeljko1


Broj poruka : 307
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Icon_minitimeČet 8 Jul - 13:22:34

@16 valve jel bre na ovom bx-u sto ti je na avataru jel ja to vidim zavesice ili mi se pricinjava??
Nazad na vrh Ići dole
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Icon_minitimeČet 8 Jul - 13:23:29

Dobro vidis [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko1

Zeljko1


Broj poruka : 307
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Icon_minitimeČet 8 Jul - 13:24:13

A jel to tvoj auto??
Nazad na vrh Ići dole
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Icon_minitimeČet 8 Jul - 13:25:39

Nije, ja BX-a vise nemam....
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko1

Zeljko1


Broj poruka : 307
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Icon_minitimeČet 8 Jul - 13:30:14

Hvala bogu da su se opametio [You must be registered and logged in to see this image.] Kupi lepo od mene c3 i da vidis sta je voznja,na svakom semaforu ima da ti prilaze ribe i da te pitaju jeeebiiiii meeeee povezo [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Icon_minitimeČet 8 Jul - 13:31:18

Hvala, to ne konzumiram [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko1

Zeljko1


Broj poruka : 307
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Icon_minitimeČet 8 Jul - 13:32:03

16_Valve_ ::
Hvala, to ne konzumiram [You must be registered and logged in to see this image.]
Sta bre ne konzumiras ????????????????????????????????????
Nazad na vrh Ići dole
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Icon_minitimeČet 8 Jul - 13:33:00

Novije automobile...
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko1

Zeljko1


Broj poruka : 307
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Icon_minitimeČet 8 Jul - 13:34:11

AAAAAAAAAAAA ja se zabrinuo da slucajno nisi Monarh [You must be registered and logged in to see this image.] Ok
Nazad na vrh Ići dole
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Icon_minitimeČet 8 Jul - 13:35:36

Hahahaha, nisam, bez brige [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sinisa 309 GTI

Sinisa 309 GTI


Broj poruka : 591
Datum upisa : 20.06.2010
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Icon_minitimeČet 8 Jul - 16:54:40

Zeljko1 ::
AAAAAAAAAAAA ja se zabrinuo da slucajno nisi Monarh [You must be registered and logged in to see this image.] Ok
Ti si dobar,ja se zabrinuo da nije gay... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko1

Zeljko1


Broj poruka : 307
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Icon_minitimeČet 8 Jul - 18:20:07

Sinisa 309 GTI ::
Zeljko1 ::
AAAAAAAAAAAA ja se zabrinuo da slucajno nisi Monarh [You must be registered and logged in to see this image.] Ok
Ti si dobar,ja se zabrinuo da nije gay... [You must be registered and logged in to see this image.]
Ma to sam i ja pomislio nego mi bilo glupo da napisem nepoznavam coveka [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
goran

goran


Broj poruka : 21
Datum upisa : 07.07.2010

Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Icon_minitimeČet 8 Jul - 18:33:22

ajd da vam se ukljucim u raspravu. u pravu ste da je bx ruzan na prvi pogled, ni meni se nije svideo odmah ali sam poceo da ga cenim i postujem zbog onog sto mi pruza u voznji.sasvim je normalna stvar da njegovo odrzavanje danas kosta ali samo iz razloga sto do sada on i nije realno imao neke velike kvarove (osim neodrzavanja) i sada posle toliko godina je normalno da se pojavljuju tragovi zamora pojedinih delova. delovi i nisu vise toliko skupi kao nekad , sve se moze naci po pristupacnim cenama i najveci stos je u tome da ako zamenis nesto to vise ne diras dobar broj godina . ovo pisem iz licnog iskustva jer ga i posedujem , za predjenih 45000 km cena odrzavanja je izuzetno niska jer se nista nije ni kvarilo a i ako sam posumnjao u nesto to sam preventivno i zamenio (osim lamela i auspuha koji su mi omiljeni za preranu zamenu ). eto toliko za sad kasnije cu jos [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
COMPACT

COMPACT


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 110
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Icon_minitimeČet 8 Jul - 21:27:41

Zeljko1 ::
@16 valve jel bre na ovom bx-u sto ti je na avataru jel ja to vidim zavesice ili mi se pricinjava??
da li mi se cini ili je 16 valve promenio avatar ?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dizna.net
Sinisa 309 GTI

Sinisa 309 GTI


Broj poruka : 591
Datum upisa : 20.06.2010
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Icon_minitimeČet 8 Jul - 21:29:42

Postideo se...
Nazad na vrh Ići dole
COMPACT

COMPACT


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 110
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Icon_minitimeČet 8 Jul - 21:42:42

mozda mu je doslo iz d..... u glavu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dizna.net
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Icon_minitimeČet 8 Jul - 23:49:40

Vratio sam stari avatar, vise mi se svidja [You must be registered and logged in to see this image.] Svi znaju da obozavam GTI-jeve a volim i starije sportske Francuze [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
matrix_023

matrix_023


Broj poruka : 715
Datum upisa : 27.06.2010
Godina : 40
Lokacija : Zrenjanin

Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Icon_minitimePet 9 Jul - 7:16:49

ma ti u stvari ne znas sta hoces :P
Nazad na vrh Ići dole
COMPACT

COMPACT


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 110
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Icon_minitimePet 9 Jul - 7:37:05

BX je stari sportski Francuz ????
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dizna.net
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Icon_minitimePet 9 Jul - 9:09:05

moje neko misljenje je da je BX ruzan za oko i nije smekerski auto ali ja sam fasciniran vesanjem kola... to se nemoze poreci... i za godista koja su ima mnogo opreme i svega ostalog naravno... ima prelaznu ocenu ali nije nesto lep... da je neki kupe i manji auto ok... mada ga nisam nikad vozi a imam zelju (jesu me vozili) kad uspem da gga provozam onda mogu otvorenije da pricam ovako samo vizuelno Smile))
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Icon_minitimePet 9 Jul - 11:29:13

matrix_023 ::
ma ti u stvari ne znas sta hoces :P

Vrlo dobro znam sta hocu [You must be registered and logged in to see this image.]

Compact, ja sam mislio na 16V varijantu, ako vidis sta god pricam ima veze s njim [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
COMPACT

COMPACT


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 110
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Icon_minitimePet 9 Jul - 13:17:36

e to je vec nesto drugo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dizna.net
Nele

Nele


Broj poruka : 49
Datum upisa : 11.07.2010
Godina : 48
Lokacija : Novi Bečej

Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Icon_minitimeNed 11 Jul - 22:47:50

Vozio sam BX GTi godinama. I sad ga vozim ali manje.
Odličan auto za svoje vreme a i danas.
Loši majstori su ga doveli na loš glas kod nekih.
A ukusi su ukusi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.pitstopservis.com
Pedja

Pedja


Broj poruka : 126
Datum upisa : 16.07.2010

Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Icon_minitimeSre 28 Jul - 20:20:49

U suštini, automobilu prilaziš nekih 5-10 sekundi, zatim ulaziš u taj auto, koji god da je u pitanju i provodiš dobar deo dana u njemu, ne pored njega, ne daj bože ispod njega. Najbitiniji je osećaj u njemu, za volanom. E tu je sve na strani BX-a, jako udoban, prostran, veoma stabilan, vozne karakteristike su manje više kao 405, tako da je to bio i još uvek je odličan auto. Koje su mane: neznanje majstora, ne samo o njemu, već generalno o francuzima (mnogi pežoi su takođe ujebani zbog majstora, retko ko ume dobro da mu sredi karburator), limarija je malo slabija nego na 405, spoljni izgled, loša reputacija (kod nas). Rayan ga je poredio sa 405, tu su negde, pata karta, udobnost je na Bx-ovoj strani, pežo ima malo veći gepek.....
Nazad na vrh Ići dole
AX Team

AX Team


Broj poruka : 332
Datum upisa : 02.07.2010
Godina : 64
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Icon_minitimeSre 28 Jul - 22:01:22

Sreća Vaša da sam ovu temu tek malopre video, čak je neko izrazio čuđenje o BXu iSportu, i mnogo toga................ [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Citroen BX...za ili protiv
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Citroen c3 1.4 hdi
» CItroen BX4 TC
» Citroen BX 1.4 By Ryan
» CItroen BX 16 Valve
» Citroen CX GTI Turbo 1, 2, CX 2.0RE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum automobila :: Proizvođači i modeli-
Skoči na: