Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
POSETTE NAŠ FORUM - French cars Serbia

 

 Citroen BX...za ili protiv

Ići dole 
+10
ice_men
matrix_023
goran
Sinisa 309 GTI
ske
COMPACT
16_Valve_
Sale
Zeljko1
Ryan
14 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Ryan

Ryan


Broj poruka : 1935
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 53
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv Empty
PočaljiNaslov: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv Icon_minitimeSre 7 Jul - 15:40:34

Evo tema o nama omiljenom automobilu na forumu. Svi mi koji smo ga nekada imali mozemo mnogo toga da kazemo o njemu. Neko ga voli, mnogi ga mrze ali nikoga ne ostavlja ravnodusnim...zasto je to tako?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autodelovi-simcar.com
Zeljko1

Zeljko1


Broj poruka : 307
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv Icon_minitimeSre 7 Jul - 15:53:56

Ja licno nemam nista protiv BX-a, ali taj auto nije za nas obicne
smrtnike nego za nekog ko ima dosta kesa za to planinarenje i kome je
to drugi ili treci auto u garazi jer objektivno ima par ljudi koji drze
delove(hidraulika) za njih i sve sto vise vreme prolazi delovi su
skuplji a manje kvalitetni!!Evo klasicnog primera ja vozim trenutno c3
1,4 hdi moj prvi komsija xm-a 2,0 94-o ja haubu ne otvaram skoro nikad
a on svaki 15-ak dana radi nesto na njemu i puca gomilu love na
hidrauliku te levo prelivno crevo te desno onda se bombe ispraznile a
ako nije to onda mu izletelo jastuche kroz haubu.Ja licno bez uvrede
sam shvatio da je zivot isuvise kratak da bi se zajebavao sa
antikvitetima jednostavno sednem u auto privedem nesto i nerazmisljam
dali ce nesto da mi opali na trapu itd itd kad mi zagusti za lovu
prodam ga najvise za 10-ak dana [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sale

Sale


Broj poruka : 44
Datum upisa : 05.07.2010

Citroen BX...za ili protiv Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv Icon_minitimeSre 7 Jul - 16:27:25

Razne gluposti sam čuo,nemoj da se ljutiš ali imaš C3 a kažeš da nemaš para da održavaš bx-a .Nešto mi tu ne štimuje [You must be registered and logged in to see this image.] .Prvo pre toga mogo si razmisliti o tome da postoje ljudi koji ne mogu sebi priuštiti skupocen auto kao što je C3 pa voze raspade od BX-eva.Drugo BX nije ni DS ni CX ni GS i nije nimalo kultni Citroen da bi ga vozili strastveni Citroenaši.BX je zapravo jedna socijala od auta,ulaganja su minimalna i trpi raznorazne modifikacije,u žargonu budženja,naših majstora.Star je i ružan ali za razliku od nekih nikako nije spor.Hidraulika na njemu po meni ničemu ne služi,osim da procuri.Ali onog trenutka kad sedneš za volan dogadja se neverovatna promena,u trenutku pomisliš da savršeniji auto uopšte svetu nije potreban.Enterijer za to doba više nego dobar,motori dobri,naročito 16v koji ovaj auto pretvara u pravu zver i može da se nosi i sa najnovijim biturbo,triturbo interkuler bla bla.Uprkos zabludama oko Citroena jeftin je za održavanje i cene delova su jako pristupačne,u prilogu ovom govori da sam sa jednim bx-om prešo 30 000km gradske vožnje sa ulaganjem od oko 50 evra.Sluzio je kao radna masina i nisam mu menjao ni ulje ni nista,ziv je i dan danas.
Tako da BX uvek jedno veliko ZA
Nazad na vrh Ići dole
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Citroen BX...za ili protiv Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv Icon_minitimeSre 7 Jul - 16:30:51

Dobar auto, problemi koji se kod njega javljaju nastaju usled neodrzavanja. Vecini vlasnika koji su ih unistili je odrzavanje bilo skupo ili nisu imali gde da ih odrzavaju pa su sve probleme resavali "Zicom". Pravi primer toga je moj bivsi BX 16 Valve. Kupljen je u Zabarima od coveka kod kojeg je bio 7-8 godina. Oni tamo nemaju ni majstora za Zastavu a kamoli za Citroena. On ga je sam u kucnoj radinosti odrzavao pomocu "Stapa i kanapa". Auspuh je bio zavarivan na 100 mesta, cevi od hidraulike krpljene "Zvakama", on ga je ustinuo da mu ne trosi puno, vozio je auto sa izlomljenim biracem brzina, kvacilo je trebalo da se menja, itd. Za tog coveka nije ni Yugo a on je eto kupio BX-a 16V... Kad je stigao kod nas, prvo vece je propisala povratna cev za hidrauliku. U servisu gde je to radjeno, ustanovljeno je da ga je on na neke filmske trikove ustrojio da manje trosi, te kad je "Odstrojen" auto je podivljao. Sa hidraulikom smo se krpili kako smo znali i umeli, bilo je u planu da se stave sve nove cevi ali je u medjuvremenu otisao. Birac brzina je nekako namesten... Sto se tice kvacila... Evo dokaz koliko ljudi koji bi trebali da znaju kod nas nesto nemaju pojma. U jednoj prodavnici u NS-u je narucena korpa i lamela, i tata je 3 puta jednoj guski sto radi tamo govorio da uzme da pogleda broj motora, ali ne, ona je pametna, ona zna i ok. Kad je stiglo kuci, stigla neka smesna korpa i lamela, da bi kasnije ustanovili da je od 406 1.8. Onda vracaj nazad, mnogo se izvinjavamo zbog greske, bla bla... Onda jedan auto servis u ZR-u koji isto tako necu da imenujem, kada su vracali menjac, nisu zavili 2 srafa od 4. I sve lupa, sta lupa napred, da nesto ne otpadne... Onda smo stigli u Petrovaradin kod majstor Vese koji je konstatovao da fale 2 srafa i da zato lupa. Ajde i to smo nekako resili... Posle toga nam pukne kais od hidraulicne pumpe, i odemo u prodavnicu, 3 puta nam daju pogresan! 3 puta smo vukli majstora na teren, 2 kaisa su pukla. Celodnevno zajebavanje zbog neznanja onih koji bi trebali to da znaju... Jos jedan od problema je bio sto je tatu jedan covek ubedjivao da dotera u ovlasceni servis da mu ugrade sekvent gas i pristali smo... I oni posto su kao i svi kod nas jako strucni, ugrade magarci sekvent bez da su uopste znali gde se nalazi benzinski komp, sve su otprilike radili. I auto je 20 dana visio u servisu dok su oni pokusavali da ga nameste, dok nisu zvali Beograd da pitaju gde se BX-u 16v nalazi komp... Umesto da su nekog od nas pitali... Bilo je jos takvih stvari, ali definitivno nije problem u tom autu nego u neznanju nasih majstora koji znaju samo zastavu, vw, fijata i opela da rade, i to one jeftinije modele...

Ako vam kazem da je izasao preko 4000 evra a jos je bilo da se ulaze, onda znate koliko ga onaj som od bivseg vlasnika nije odrzavao...

Dosta ranije je tata imao BX-a TZD Turbo dok je taj auto jos bio mlad, za 5 godina nikakvih problema s njim nije bilo....


Poslednji put izmenio 16_Valve_ dana Sre 7 Jul - 16:35:25, izmenio ukupno 4 puta
Nazad na vrh Ići dole
COMPACT

COMPACT


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 110
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv Icon_minitimeSre 7 Jul - 16:31:18

bez uvrede vlasnicima , ali BX je blago reci UZASAN ili GROZAN...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dizna.net
Sale

Sale


Broj poruka : 44
Datum upisa : 05.07.2010

Citroen BX...za ili protiv Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv Icon_minitimeSre 7 Jul - 16:40:10

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Ryan

Ryan


Broj poruka : 1935
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 53
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv Icon_minitimeSre 7 Jul - 16:41:04

COMPACT ::
bez uvrede vlasnicima , ali BX je blago reci UZASAN ili GROZAN...


Ovo nije tema za tebe jer si ti obican šminker [You must be registered and logged in to see this image.]

Bx ima duha u sebi kao ni jedan drugi automobil..Sale je to najbolje objasnio...jeste ruzan (mada je meni lep) enterijer solidan, performanse u zavisnosti od modela do modela, odlican na putu, izuzetan za prenos tereta. Problem kod bx je taj jer ga mi kupujemo kada napuni 16-17 godina i kada odredjeni delovi pocinju da se kvare. Na isti taj nacin i ja sam dosao do mog bx i ulozio mnogo para..na svu sreću shvatio sam da ulaganjima nema kraja, zato sam ga i menjao za 405. Da li je bolji generalno od 405 ? nije ali u mnogim segmentima je za branik ispred njega. U stvari mozda je i bolji ali ovog trenutka to sebi ne zelim da priznam..

Iskreno sada bih pre pristao na novog bx-a nego na nekog nemca starog 7-8 godina...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autodelovi-simcar.com
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Citroen BX...za ili protiv Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv Icon_minitimeSre 7 Jul - 16:42:46

Eh Ryan-e da sad ima da se kupi dobar BX 16V veruj mi da meni ne bi trebao drugi auto dok sam ziv jer bi ga odrzavao kako treba i nikada ne bi bilo problema...
Nazad na vrh Ići dole
Ryan

Ryan


Broj poruka : 1935
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 53
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv Icon_minitimeSre 7 Jul - 16:49:39

Naravno i ja sam takvog misljenja. Znaci nov, klima, 20 km na sat, ruka kroz prozor i jezdis po gradu duboko u noć... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autodelovi-simcar.com
COMPACT

COMPACT


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 110
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv Icon_minitimeSre 7 Jul - 16:52:37

Ryan ::
COMPACT ::
bez uvrede vlasnicima , ali BX je blago reci UZASAN ili GROZAN...


Ovo nije tema za tebe jer si ti obican šminker [You must be registered and logged in to see this image.]

Bx ima duha u sebi kao ni jedan drugi automobil..Sale je to najbolje objasnio...jeste ruzan (mada je meni lep) enterijer solidan, performanse u zavisnosti od modela do modela, odlican na putu, izuzetan za prenos tereta. Problem kod bx je taj jer ga mi kupujemo kada napuni 16-17 godina i kada odredjeni delovi pocinju da se kvare. Na isti taj nacin i ja sam dosao do mog bx i ulozio mnogo para..na svu sreću shvatio sam da ulaganjima nema kraja, zato sam ga i menjao za 405. Da li je bolji generalno od 405 ? nije ali u mnogim segmentima je za branik ispred njega. U stvari mozda je i bolji ali ovog trenutka to sebi ne zelim da priznam..

Iskreno sada bih pre pristao na novog bx-a nego na nekog nemca starog 7-8 godina...
problemima sa BXom nikada nema kraja...elem , dovezi mi 5 komaTa a da im radi ili ne curi hidraulika...Sav je nekako "kockast" tj cetvrtast ...i plastican... Ja se izvinjavam vlasnicima , ali to je samo moje misljenje
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dizna.net
Sale

Sale


Broj poruka : 44
Datum upisa : 05.07.2010

Citroen BX...za ili protiv Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv Icon_minitimeSre 7 Jul - 16:55:15

Može,dovešćemo,a ti dovedi 5 drugih isto godište da ne curi ništa iz njih.To kockasto i tako je stvar ukusa,ja razumem ljude kad im se ne svidi citroen,al drago mi je da se meni svidja.
Nazad na vrh Ići dole
Ryan

Ryan


Broj poruka : 1935
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 53
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv Icon_minitimeSre 7 Jul - 16:55:46

BMW šminkeru [You must be registered and logged in to see this image.] jeste on i plastican i kockast i curi mu hladnjak ali ribe otkidaju na frajere koji voze bx [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autodelovi-simcar.com
Sale

Sale


Broj poruka : 44
Datum upisa : 05.07.2010

Citroen BX...za ili protiv Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv Icon_minitimeSre 7 Jul - 16:59:38

Ma jok trojka kockica je lepa ,i tako lepo dime,trule,buče i troše,a ne cure,ma kakvi i ne strada ima glava na 1000km ma ne,e te ribe što jure za nima što dalje od mene...
Nazad na vrh Ići dole
COMPACT

COMPACT


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 110
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv Icon_minitimeSre 7 Jul - 17:01:27

Cika Ryane , Ja automobile NE kupujem zbog devojaka ... A to sto one same ulaze...mozda je zbog mog sarma
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dizna.net
COMPACT

COMPACT


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 110
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv Icon_minitimeSre 7 Jul - 17:02:36

Sale ::
Ma jok trojka kockica je lepa ,i tako lepo dime,trule,buče i troše,a ne cure,ma kakvi i ne strada ima glava na 1000km ma ne,e te ribe što jure za nima što dalje od mene...
ko je ciljao na kockice ?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dizna.net
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Citroen BX...za ili protiv Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv Icon_minitimeSre 7 Jul - 17:03:38

Sto se mene tice, ne mora ni klima [You must be registered and logged in to see this image.] Inace, prica o meni i Citroenu BX-u datira od moje 13-te godine, nisam jos ni PSP imao polozeno i listajuci jedan Nemacki Auto katalog, naisao sam na sliku BX-a 16V i rekao tati da kad polozim ne zelim nijedan drugi automobil, samo njega. Nudio mi je svasta da mi kupi, samo da se okanem BX-a, ne zato sto ga on ne voli nego zato sto je znao da dobrog necemo naci nego samo nekog na kojeg ima da ode citavo bogatstvo. Elem, nije uspeo, i 2.5 godine smo ga trazili, nije ih nigde bilo kao ni sada i prvog kojeg smo nasli u oglasima okrenemo i tata mu kaze ja sad krecem u Jagodinu (gde je bio auto) donosim ti pare, stanje me ne zanima (jer je hteo komplet da ga sredi), a on kao dogovorio se s nekim, bla bla i nista nije bilo. Drugi koji je bio, prelep na slikama, ali pogresan broj telefona. Ceo dan ukucavanja u telefon raznih kombinacija brojeva jer je jedan ocigledno falio je rezlutirao da smo nasli coveka.i otisli i kupili ga odmah. To je taj o kojem sam vam pricao. Evo i par slika tog BX-a dok je bio moj, za sve ljubitelje pravih vrednosti [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Ryan

Ryan


Broj poruka : 1935
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 53
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv Icon_minitimeSre 7 Jul - 17:05:27

Takav primerak bih opet vozio...ali kao sto rekoh ne da mi zena.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autodelovi-simcar.com
Sale

Sale


Broj poruka : 44
Datum upisa : 05.07.2010

Citroen BX...za ili protiv Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv Icon_minitimeSre 7 Jul - 17:06:08

Ja sam ciljao na kockice jer su isto doba ko bx
E ljudi ja jako volim bmw-e i nervira me zabluda o njihovim vozacima,ali vecina nazalost jeste takva,a volem i bx-a i ponekad se razočaram što mnogi ne shvataju kakav je to auto,nego ono na pogled ružnjikav i gotovo.Kad bi ribe znale samo kakav je to auto [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Citroen BX...za ili protiv Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv Icon_minitimeSre 7 Jul - 17:08:32

Meni sve sto su govorili protiv BX-a je bilo na racun izgleda, niko nista nije imao da kaze na utisak u voznji... Nikada mi auto nije sluzio kao sredstvo dokazivanja i privlacenja riba i prosto bi me bilo sramota da auto koristim u te svrhe [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
COMPACT

COMPACT


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 110
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv Icon_minitimeSre 7 Jul - 17:08:47

Sale ::
Ja sam ciljao na kockice jer su isto doba ko bx
E ljudi ja jako volim bmw-e i nervira me zabluda o njihovim vozacima,ali vecina nazalost jeste takva,a volem i bx-a i ponekad se razočaram što mnogi ne shvataju kakav je to auto,nego ono na pogled ružnjikav i gotovo.Kad bi ribe znale samo kakav je to auto [You must be registered and logged in to see this image.]
hoces da kazes da je devedesete BX bio bolji od BMWa kockice?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dizna.net
Zeljko1

Zeljko1


Broj poruka : 307
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv Icon_minitimeSre 7 Jul - 18:01:08

Sale ::
Razne gluposti sam čuo,nemoj da se ljutiš ali imaš C3 a kažeš da nemaš para da održavaš bx-a .Nešto mi tu ne štimuje [You must be registered and logged in to see this image.] .Prvo pre toga mogo si razmisliti o tome da postoje ljudi koji ne mogu sebi priuštiti skupocen auto kao što je C3 pa voze raspade od BX-eva.Drugo BX nije ni DS ni CX ni GS i nije nimalo kultni Citroen da bi ga vozili strastveni Citroenaši.BX je zapravo jedna socijala od auta,ulaganja su minimalna i trpi raznorazne modifikacije,u žargonu budženja,naših majstora.

Znam ja to sve prijatelju jer sam vlasnik auto servisa(ne volim da se eksponiram) , do skoro sam i ja vozio starije automobile moze ti potvrditi Compact imao sam bar 10 205-ica gti ,2 504-ke,3 505-ce 2,3 turbo d,2,5turbo d,3 ax-a,2bx-a 1,9 gti 1,4 tre,volvo 740 td,neznam ni sam koliko modela obicnih 205-ica,504-ku sam imao najbolju u drzavi sa 97000 km nikad videla sneg i kisu pepeljara je stajala u gepeku u celofanu a rezrvna guma originalna fabricka nikad namontirana ,ma sta da ti kazem kad je taj auto prodat u holandiji za 6000e. Tako da ako neko ima iskustva sa krsevima to sam ja [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
COMPACT

COMPACT


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 110
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv Icon_minitimeSre 7 Jul - 18:13:17

dobro Zeljko nije bas tako , znam da imas iskustva i sa novijim automobilima , a ne samo sa kresevima koje si sam naveo u gornjem postu (eto covek je mehanicar pa kaze da je BX krs)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dizna.net
Zeljko1

Zeljko1


Broj poruka : 307
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv Icon_minitimeSre 7 Jul - 18:21:17

COMPACT ::
dobro Zeljko nije bas tako , znam da imas iskustva i sa novijim automobilima , a ne samo sa kresevima koje si sam naveo u gornjem postu (eto covek je mehanicar pa kaze da je BX krs)
Nisam ja rekao da je bx krs [You must be registered and logged in to see this image.] nego da sto se tice licno mene ja ne vidim svrhu ulaganja u auto koji je pred umiranjem ,recimo platis bx-a oko 800 evra pa ti da ga dovedes u besprekorno stanje + limarija i farbanje pa on ima komotno da te izadje 2500 eura mozda i 3000 e pa ja za te pare imam da biram automobile,ja sam cekao i za 2450 eura uzeo c3 i sad neko treba da mi kaze da sam trebao da zadrzim relija a da sam c3 prodao ,moja filozofija zivota je totalno drugacija kad je u pitanju gomila gvozdja [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
COMPACT

COMPACT


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 110
Lokacija : Beograd

Citroen BX...za ili protiv Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv Icon_minitimeSre 7 Jul - 18:23:33

a Ja Vam o tome pricam , pisem vec godinama
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dizna.net
Sale

Sale


Broj poruka : 44
Datum upisa : 05.07.2010

Citroen BX...za ili protiv Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv Icon_minitimeSre 7 Jul - 18:25:31

COMPACT ::
dobro Zeljko nije bas tako , znam da imas iskustva i sa novijim automobilima , a ne samo sa kresevima koje si sam naveo u gornjem postu (eto covek je mehanicar pa kaze da je BX krs)
[You must be registered and logged in to see this image.] cut bre malo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Citroen BX...za ili protiv Empty
PočaljiNaslov: Re: Citroen BX...za ili protiv   Citroen BX...za ili protiv Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Citroen BX...za ili protiv
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Citroen c3 1.4 hdi
» CItroen BX4 TC
» Citroen BX 1.4 By Ryan
» CItroen BX 16 Valve
» Citroen CX GTI Turbo 1, 2, CX 2.0RE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum automobila :: Proizvođači i modeli-
Skoči na: