Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
POSETTE NAŠ FORUM - French cars Serbia

 

 Yugo 1.1 EFI Power

Ići dole 
+11
1.6 16V
Interceptor F7P
Sinisa 309 GTI
16_Valve_
ske
ice_men
David
Nenad-Kg
Pepe le tvor
COMPACT
YUgisa
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
1.6 16V

1.6 16V


Broj poruka : 303
Datum upisa : 20.08.2010
Godina : 31
Lokacija : Zrenjanin :(

Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo 1.1 EFI Power   Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Icon_minitimeNed 22 Avg - 18:51:25

Ipak, 215km/h?? Very Happy

Mojoj Fabiji na 180 malo fali da se prevrne...
A tek Yugu?? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
YUgisa

YUgisa


Broj poruka : 148
Datum upisa : 27.07.2010
Godina : 34
Lokacija : Subotica

Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo 1.1 EFI Power   Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Icon_minitimeNed 22 Avg - 19:00:57

Pa nije svejedno da li je fabricki ili doradjen... ;)
Nazad na vrh Ići dole
http://zafc.bigforumpro.com/
1.6 16V

1.6 16V


Broj poruka : 303
Datum upisa : 20.08.2010
Godina : 31
Lokacija : Zrenjanin :(

Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo 1.1 EFI Power   Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Icon_minitimeNed 22 Avg - 19:04:31

To stoji, ali ipak ne mogu da zamislim Yuga da ide 150, a kamoli 215 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
YUgisa

YUgisa


Broj poruka : 148
Datum upisa : 27.07.2010
Godina : 34
Lokacija : Subotica

Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo 1.1 EFI Power   Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Icon_minitimeNed 22 Avg - 19:09:57

Pa ja sam vozio 150km/h, neoseca se nista sve dok npr neizadjes iz necije zavetrine naglo da ga preteknes, onda pocne da leluja malo, mada je i to bilo pre nego sto sam sredio malo ove trapove...
Nazad na vrh Ići dole
http://zafc.bigforumpro.com/
1.6 16V

1.6 16V


Broj poruka : 303
Datum upisa : 20.08.2010
Godina : 31
Lokacija : Zrenjanin :(

Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo 1.1 EFI Power   Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Icon_minitimeNed 22 Avg - 19:14:41

Svaka ti cast...
Ja ne bih smeo da ga vozim preko 130-140 Very Happy

215km/h je skoro 60m/s, tj za 1 sekund predjes 17 duzina vozila affraid


Poslednji izmenio 1.6 16V dana Ned 22 Avg - 19:16:36, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo 1.1 EFI Power   Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Icon_minitimeNed 22 Avg - 19:15:58

Najludji jugic u Srbiji Smile na vlasnika Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 493519
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
YUgisa

YUgisa


Broj poruka : 148
Datum upisa : 27.07.2010
Godina : 34
Lokacija : Subotica

Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo 1.1 EFI Power   Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Icon_minitimeNed 22 Avg - 19:20:23

Duge su to sekunde... Very Happy Pa hvala, trudim se da bude na mene, ali i ja sam prilicno lud, tako da ne znam da li cu moci da ga napravim da bude bas toliko lud...
Nazad na vrh Ići dole
http://zafc.bigforumpro.com/
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo 1.1 EFI Power   Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Icon_minitimeNed 22 Avg - 19:21:40

Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 39249 Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 39249 Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 713325 Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 493519
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
Interceptor F7P

Interceptor F7P


Broj poruka : 194
Datum upisa : 28.06.2010
Godina : 39
Lokacija : Valjevo

Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo 1.1 EFI Power   Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Icon_minitimeNed 22 Avg - 21:21:31

Izgleda da si samo ti vozio pojacanog yuga, niko ga drugi nije imao, kako bi mogao da pricas o stabilnosti. Imao sam bas takvog yuga, spremanog za reli, bez uvrede, dok jos nisi imao vozacku dozvolu u planu, tako da ne mozes bas da pricas, kako ispada da je yugo izrazito stabilan pri tim brzinama, tipa 150 i na gore. Licno moj je bio u crnoj zemlji, malte ne sam ga spustio kao da cu 'krug' da vozim, iako mi posle finansije nisu dozvolile uopste da vozim bilo kakav reli, pa cak i turisticki Very Happy Svog yuga sam vozio po njegovom satu(sad, ne ulazim u to koliko je merodavan, a znam da nije) punu skalu ili ti 180 i znam da preko 150-160 je, kao da je upaljen city servo(ko ima ili ko je vozio punta, zna o cemu pricam), sto ce reci, da hoce da poleti, a kamo li da ima S od stabilnosti. Mislim, da malo vise preterujes i da vise izdizes yuga, od onog gde mu je i mesto. Naravno, mislices posle procitanog posta, da imam nesto protiv tebe i tvog auta. Naravno da nemam, cak suprotno. Yuga kad sam vozio pre 6-7 godina sam vise voleo nego oca i majku, malte ne. I dan danas znam jos mnogo caka, tipa ctopostotne faze zupcenja bregaste, od abarth-ove 212 bregaste, preko krs drugih stvari, prepravljenja standardnih fabrickih amortizera na trkacke itd itd itd. I dan danas stojim iza toga, da trkackog yuga, u ovom slucaju 1.3 motor, u svojoj klasi sa 8v, ne moze da pipne ni jedan jedini auto, bez turbina i ostalih gluposti. I stojim iza toga, da je jako dobro konstruktivno resen motor, bilo da je od 45-ice do 65-ice, u njih staje te staje 4l ulja bez obzira na kubikazu, sto je dokaz, da ima izuzetno podmazivanje.
Cak u mog bivseg clia 1.4 energy-ja, koji je izuzetan motor, a opet za nijansu vecu zapreminu ima od yuga, stajalo je 3.5l plafon. Jedina, ujedno i najveca mana yugovih motora je, sto su od loseg materijala uradjeni, inace da je suprotno, ne bi mogao niko da im prismrdi. Jer klip na 1.3 motoru koji je 86mm, veci je nego na mom renaultu koji nosi 82mm klip, ali zato mu je problem u hodu, koji ima 55.5mm (i zbog kvaliteta materijala mu je kratak vek), a recimo ta formula ima 50mm, a opet kod mog renault-a 83.7 hod klipa. Sto cu jos jednom reci, da nemam nista protiv yuga, ali po tvojim postovima, ispade da moze mekano da se oproba u WRC-u.
Nazad na vrh Ići dole
YUgisa

YUgisa


Broj poruka : 148
Datum upisa : 27.07.2010
Godina : 34
Lokacija : Subotica

Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo 1.1 EFI Power   Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Icon_minitimePon 23 Avg - 3:40:52

Slusaj, ja sam rekao do 150 je meni stabilan, nije kao sto svi misle da ce da se prevrne odmah i sleti s puta... Preko ne znam kako je, nisam ga ja vozio nego bivsi vlasnik dok je bio drugi motor, sigurno dalje sa povecanjem brzine postaje nestabilniji... A vec znam sigurnu razliku izmedju tvog Yuga i mog a to je u odabiru felni i guma a iz licnog iskustva znam da mnogo zavisi da li se vozi neka 13", 14" ili 15"...

E sad licno, mozes samo da mi objasnis po cemu sam ja to Yuga digao u nebesa da on moze da se oproba i u WRCu i zasto mu je problem hod? Kada je to bas dobra strana motora jer ima malu srednju brzinu klipa i samim tim je povoljan za postizanje visokih obrtaja. Tako da jedino sto mi pada na pamet oko ovoga sto si hteo da kazes je duzina klipnjaca, da su stavili duze kao u 1.4 motoru, 1.1 i 1.3 bi bili dugovecniji i imali bi manji otpor izmedju klipova i bloka motora pa bi se jos lakse zavrteli...
Nazad na vrh Ići dole
http://zafc.bigforumpro.com/
Interceptor F7P

Interceptor F7P


Broj poruka : 194
Datum upisa : 28.06.2010
Godina : 39
Lokacija : Valjevo

Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo 1.1 EFI Power   Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Icon_minitimePon 23 Avg - 7:39:40

YUgisa ::
A vec znam sigurnu razliku izmedju tvog Yuga i mog a to je u odabiru felni i guma a iz licnog iskustva znam da mnogo zavisi da li se vozi neka 13", 14" ili 15"...

E sad licno, mozes samo da mi objasnis po cemu sam ja to Yuga digao u nebesa da on moze da se oproba i u WRCu i zasto mu je problem hod? Kada je to bas dobra strana motora jer ima malu srednju brzinu klipa i samim tim je povoljan za postizanje visokih obrtaja. Tako da jedino sto mi pada na pamet oko ovoga sto si hteo da kazes je duzina klipnjaca, da su stavili duze kao u 1.4 motoru, 1.1 i 1.3 bi bili dugovecniji i imali bi manji otpor izmedju klipova i bloka motora pa bi se jos lakse zavrteli...

Za prvo, ne znam sta si mislio time da kazes, meni su bili napred nagibi na tockovima, toliki da sam na 2-3 meseca, zavisi od voznje, prevrtao gume ili stavljao druge, koliko je skidao unutrasnju saru tj koliko je bio 'otvoren'. Inace sam imao dolnicarke aluminijumske 13-ice, ali one koje su imale izbacenije srce i sa distancerom od 11mm, bio je mnogo siri nego drugarov, koji je stavio i distancer od 20mm, na yugove aluminijumske, ako pricas o stabilnosti, posto te nisam razumeo...

A za drugo sam ti upravo rekao da motoru od 1.3 sa tim klipom i tim hodom, ne moze ni jedan u klasi da prismrdi, kao sto sam vec pomenuo, sto moze da se vrti na obrtajima(sto je dobro), ali isto tako i lose, jer zbog tog malog hoda i velikog klipa nije veliki vek takvom motoru, plus na sve to, dodati 'kvalitet' naseg materijala od kog se izlivaju blokovi, odnosno hilzne i ostalo...Ne znam sta si tu lose protumacio...A ako ti treba neke pomoci, oko tog motora ili generalno skoljke i celog auta, sto ne znas ili nisi siguran u tacnost informacija, pitaj pa cu ti rado pomoci, ukoliko nisam i ja zaboravio, nakon prestanka od par godina ne radeci oko njih...
Nazad na vrh Ići dole
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo 1.1 EFI Power   Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Icon_minitimePon 23 Avg - 11:37:11

e more... ja sam vozio juga 80 i mogu reci da je stabilan Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
YUgisa

YUgisa


Broj poruka : 148
Datum upisa : 27.07.2010
Godina : 34
Lokacija : Subotica

Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo 1.1 EFI Power   Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Icon_minitimePon 23 Avg - 15:43:56

Interceptor F7P ::
Za prvo, ne znam sta si mislio time da kazes, meni su bili napred nagibi na tockovima, toliki da sam na 2-3 meseca, zavisi od voznje, prevrtao gume ili stavljao druge, koliko je skidao unutrasnju saru tj koliko je bio 'otvoren'. Inace sam imao dolnicarke aluminijumske 13-ice, ali one koje su imale izbacenije srce i sa distancerom od 11mm, bio je mnogo siri nego drugarov, koji je stavio i distancer od 20mm, na yugove aluminijumske, ako pricas o stabilnosti, posto te nisam razumeo...

A za drugo sam ti upravo rekao da motoru od 1.3 sa tim klipom i tim hodom, ne moze ni jedan u klasi da prismrdi, kao sto sam vec pomenuo, sto moze da se vrti na obrtajima(sto je dobro), ali isto tako i lose, jer zbog tog malog hoda i velikog klipa nije veliki vek takvom motoru, plus na sve to, dodati 'kvalitet' naseg materijala od kog se izlivaju blokovi, odnosno hilzne i ostalo...Ne znam sta si tu lose protumacio...A ako ti treba neke pomoci, oko tog motora ili generalno skoljke i celog auta, sto ne znas ili nisi siguran u tacnost informacija, pitaj pa cu ti rado pomoci, ukoliko nisam i ja zaboravio, nakon prestanka od par godina ne radeci oko njih...

Ne pricam o nagibu tockova i otvorenosti, nego o obimu i sirini tocka... Iz sopstvenog iskustva vozeci razne Yugice od drugova koji su imali par razlitivtih setova guma i felni, znam da recimo 13" sa 165/65 gumama u odnosu na 14" 185/50 su mnogo nestabilnije... Drug je prvo vozio 14", pa je presao na 13" i samo ta zamena je dovela do toga da je auto bio katarsofalan preko 120km/h, auto je mnogo skakutao i svakog trenutka si imao osecaj ko da se odvaja od tla... Isto tako drugi drug je presao sa 13" 155/70 na 14" 185/55 i razlika je bila ogromna, auto je postao mnogo stabilniji pri vecim brzinama... Iako malo kontradiktorno zvuci da niskoprofilnija sira guma (mada tu utice i obim tocka) bolje upija neravnine na putu i samim tim bolje se ponasa pri vecim brzinama...

Pa dobro jesi rekao, mada je to pomalo nebitno za moju temu posto ja svakako imam 1.1 motor ;) A to sto kazes, nije posledica hoda i precnika klipa... Posto ne znam sta bi ti, da ima duzi hod a manji precnik, onda je opet vece habanje zbog srednje brzine klipa... To sto ti kazes je posledica kratkih klipnjaca, bilo bi bolje da ima duze klipnjace kao sto su od 1.4 motora... Jel duzina klipnjaca utice isto kao i radilica na ugao klipova tj sto kraci hod i duza klipnjaca znaci da ce klip biti pod idealnijim uglom naspram bloka tj paralelan i samim tim se smanjuje trenje i povecava dugovecnost... a hod je sasvim dovoljno mali na 1.1 i 1.3 motoru... A stp se tice pitanja, zaista ne bih znao sta da te pitam trenutno ;)
Nazad na vrh Ići dole
http://zafc.bigforumpro.com/
Sinisa 309 GTI

Sinisa 309 GTI


Broj poruka : 591
Datum upisa : 20.06.2010
Lokacija : Beograd

Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo 1.1 EFI Power   Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Icon_minitimePon 23 Avg - 17:30:40

au brate koliki postovi... mrzi me da citam a bas me zanima o cemu se radi... ako neko hoce ukratko da mi preprica fabulu bicu mu bas zahvalan... Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 75233
Nazad na vrh Ići dole
Interceptor F7P

Interceptor F7P


Broj poruka : 194
Datum upisa : 28.06.2010
Godina : 39
Lokacija : Valjevo

Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo 1.1 EFI Power   Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Icon_minitimePon 23 Avg - 20:06:14

YUgisa ::
Posto ne znam sta bi ti, da ima duzi hod a manji precnik, onda je opet vece habanje zbog srednje brzine klipa

Naravno da ne bih manji klip, ipak toliko lud nisam, da bih na to mislio. Zato je na mom autu idealno 82*83,7 hod(uskladjen gotovo maximalno, uz nekih 5.5 do 6 litara ulja podmazivanja, zavisi od filtera) i zato F7P motori prelaze velike kilometraze, iako su prilicno navijeni za svoje godiste. A pitanja sam rekao, cisto ako te nesto zanima, u sta nisi siguran, recimo oko ojacanje skoljke( to mi pade prvo na pamet) i tako nekih stvari...
Nazad na vrh Ići dole
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo 1.1 EFI Power   Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Icon_minitimeUto 24 Avg - 10:07:02

Kad smo kod skoljke jel ti imas bese roll bar?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
Interceptor F7P

Interceptor F7P


Broj poruka : 194
Datum upisa : 28.06.2010
Godina : 39
Lokacija : Valjevo

Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo 1.1 EFI Power   Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Icon_minitimeUto 24 Avg - 10:39:29

Nemam, nisam ga nikad napravio, a bilo je unutra pripremljenih stopica za roll bar, ali posto sam video da finansije nece dozvoliti da vozim, onda nisam dzaba hteo da ubacujem. Sto pitas!??!?!!
Nazad na vrh Ići dole
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo 1.1 EFI Power   Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Icon_minitimeUto 24 Avg - 10:43:25

Nisam pitao tebe nego jugisu ali aj... Smile njega pitam cisto ovako zbog njegovog auta... ali aj kad si ti odg... kako se to pravi... dal mogu ja sam da sprckam nesto... ili mota bas ono da mi radi neko poseban???
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
bokinbg

bokinbg


Broj poruka : 57
Datum upisa : 24.08.2010
Godina : 34
Lokacija : Novi Beograd [Blokovi]

Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo 1.1 EFI Power   Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Icon_minitimeUto 24 Avg - 11:34:53

@Yugisa
Naravno da je stabilniji sa nizim profilom gume, jer je manje njeno uvijanje prilokom naglih skretanja. To nije samo na Jugu, vec na bilo kojim kolima.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zfc.org
Interceptor F7P

Interceptor F7P


Broj poruka : 194
Datum upisa : 28.06.2010
Godina : 39
Lokacija : Valjevo

Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo 1.1 EFI Power   Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Icon_minitimeUto 24 Avg - 12:41:19

ice_men ::
Nisam pitao tebe nego jugisu ali aj... Smile njega pitam cisto ovako zbog njegovog auta... ali aj kad si ti odg... kako se to pravi... dal mogu ja sam da sprckam nesto... ili mota bas ono da mi radi neko poseban???

Pa jbg, treba tu malo i znanja ili ti umeca, malo maste i tako toga, iako je to bravarija u pitanju, ipak je to i picanski posao, da se to sve lepo uklopi i da izgleda poput fabrickog. Ali ne znam da li bi ti to hteo na svom da radis, da vadis zadnja sedista, da seces tablu, ako tako zakaze cev i bla bla, krs tako nekih stvarcica Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo 1.1 EFI Power   Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Icon_minitimeUto 24 Avg - 13:17:47

u prevodu na naski to se ne isplati raditi Smile ja bi to da zamaskiram da se ne vidi Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
bokinbg

bokinbg


Broj poruka : 57
Datum upisa : 24.08.2010
Godina : 34
Lokacija : Novi Beograd [Blokovi]

Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo 1.1 EFI Power   Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Icon_minitimeUto 24 Avg - 14:16:45

Ako se neceg zgrazavam to je od 'ukrasnih' rol barova.
Ako oce vec neko rol bar, das nekome ko to radi (nego od trkaca) izdvojis tipa 500e, da se to uradi sa pravim materijalom i po PS-u.
A ovi rol barovi sto ih svi trpaju i sto ih sami sklepaju, od cevi iz kupatila sto im je preostalo od renoviranja, mogu samo da te ubiju prilikom prevrtanja (ne d'o Bog) u koliko se neka od cevi napne i pukne.
Ovo sam pisao na vise mesta, tako da pamet u glavu, i ne zezajte se sa ozbiljnim stvarima. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zfc.org
YUgisa

YUgisa


Broj poruka : 148
Datum upisa : 27.07.2010
Godina : 34
Lokacija : Subotica

Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo 1.1 EFI Power   Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Icon_minitimeUto 24 Avg - 14:41:21

ice_men: Nemam ja roll bar u Yugu, samo je u planu da ga ubacim kada budem bio u mogucnosti da rastavim ceo auto i ojacam celu karoseriju pa ubacim i roll bar i onda sve tako lepo ofarbam ;) a sto se tice pravljenja, treba samo znati par detalja oko roll bara i dobro zavariti i lepo saviti ;)

bokinbg: Nisam mislio na stablinost u krivnama nego na stabilnost na pravcu zbog boljeg amortizovanja rupa i neravnina...
Nazad na vrh Ići dole
http://zafc.bigforumpro.com/
YUgisa

YUgisa


Broj poruka : 148
Datum upisa : 27.07.2010
Godina : 34
Lokacija : Subotica

Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo 1.1 EFI Power   Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Icon_minitimeSre 25 Avg - 18:14:19



Evo da pokazem svoju strast Very Happy Ja idem od 20s... Plazzzz
Nazad na vrh Ići dole
http://zafc.bigforumpro.com/
COMPACT

COMPACT


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 110
Lokacija : Beograd

Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo 1.1 EFI Power   Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Icon_minitimeSre 25 Avg - 18:18:12

sorry ali sta smo trebali da vidimo scratch
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dizna.net
Sponsored content





Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo 1.1 EFI Power   Yugo 1.1 EFI Power - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Yugo 1.1 EFI Power
Nazad na vrh 
Strana 5 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Yugo Koral 1.1
» golf 2 1.6 yugo 1.6 & renault 5 gts
» Yugo Florida 1.3 (Racing masina)
» Yugo tattoo your soul by Lobanja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum automobila :: Predstavljanje vašeg automobila-
Skoči na: