Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
POSETTE NAŠ FORUM - French cars Serbia

 

 Yugo tattoo your soul by Lobanja

Ići dole 
+6
Sinisa 309 GTI
Nenad-Kg
16_Valve_
ice_men
Секси Глиста
Lobanja
10 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Lobanja

Lobanja


Broj poruka : 28
Datum upisa : 04.10.2010

Yugo tattoo your soul by Lobanja Empty
PočaljiNaslov: Yugo tattoo your soul by Lobanja   Yugo tattoo your soul by Lobanja Icon_minitimeČet 7 Okt - 10:09:52

Evo da predstavim i moj auto....
U pitanju je Yugo 1116ccm 55hp (za sada), 2002 godishte ja sam vlasnik zadnjih 2-3meseca..
Motor sam osvezio, zamena kajisheva, ulja, filtera, diskovi, plocice pre jedno mesec dana... Stavljen je dvogrli karburator Weber 32/32 i keceva grana 4-2-1. Skraceni su amortizeri, sabijene opruge i peglan gibanj by ToshicMotorSport TMS. Felne na autu su BBS Mahle R13 6J sa gumama 195/45 Dunlop i 175/50 Fulda..
Evo kako izgleda i kako je izgledao Yugashin...
Nemam najnovije slike, ali uskoro kacim i to. Very Happy

Ovako je auto izledao kada sam ga tek uzeo...

[You must be registered and logged in to see this link.]

moj shofer i limuzina.. Very Happy
[You must be registered and logged in to see this link.]

naravno krece farbanje svega shto treba..

[You must be registered and logged in to see this link.]

probna varijanta felni..

[You must be registered and logged in to see this link.]

definitivna boja felni i auto pre spushtanja..

[You must be registered and logged in to see this link.]

To je od prilike to, josh dugujem slike kakav je spushten. Ima josh dosta da se radi, tek sam poceo, imam neke fix ideje pa videcemo kako ce napredovati...
Obaveshtavam na vreme shta je kada je i kako je uradjeno.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Секси Глиста

Секси Глиста


Broj poruka : 1057
Datum upisa : 11.07.2010
Godina : 33
Lokacija : Zrenjanin

Yugo tattoo your soul by Lobanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo tattoo your soul by Lobanja   Yugo tattoo your soul by Lobanja Icon_minitimeČet 7 Okt - 10:33:27

Fino,fino samo napred Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Yugo tattoo your soul by Lobanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo tattoo your soul by Lobanja   Yugo tattoo your soul by Lobanja Icon_minitimeČet 7 Okt - 10:34:11

Perfektan jugic... svaka cast... samo taqko nastavi... a sta tako mislis da uradis i krov u crno?? inace stvarno je prelep... a tebe sam ja vidjao kod arene i stvarno je lep jugo a jos uzivo Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
Lobanja

Lobanja


Broj poruka : 28
Datum upisa : 04.10.2010

Yugo tattoo your soul by Lobanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo tattoo your soul by Lobanja   Yugo tattoo your soul by Lobanja Icon_minitimeČet 7 Okt - 10:49:29

@Lucky
Pa fala, fala... Very Happy

@Ice man
Hvala ti na lepim recima... Nije to josh kako treba bice to josh lepshe..
Nece krov biti jer je to vishe od 30% josh jedne boje i onda cu morati da je prijavljujem u saobracajnu a to me JAKO mrzi da radim.. Very Happy
Moram malo da "tetoviram" auto ne ide auto ne istetoviran a gazda istetoviran.. Very Happy
Josh pada na zemlju, trebalo bi drugi jachi motor da vidim da ubacim, itd.... Enterijer da se sredjuje i bla bla....
Nazad na vrh Ići dole
Секси Глиста

Секси Глиста


Broj poruka : 1057
Datum upisa : 11.07.2010
Godina : 33
Lokacija : Zrenjanin

Yugo tattoo your soul by Lobanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo tattoo your soul by Lobanja   Yugo tattoo your soul by Lobanja Icon_minitimeČet 7 Okt - 10:57:32

Huhuhu 2.0 turbo Very Happy ja da ga sredjujemceo u belo i dve plave strafte ili jedna debela... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Yugo tattoo your soul by Lobanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo tattoo your soul by Lobanja   Yugo tattoo your soul by Lobanja Icon_minitimeČet 7 Okt - 11:36:15

Stvarno prelep Jugo Very Happy Sta planiras da ubacis ispod haube?
Nazad na vrh Ići dole
Секси Глиста

Секси Глиста


Broj poruka : 1057
Datum upisa : 11.07.2010
Godina : 33
Lokacija : Zrenjanin

Yugo tattoo your soul by Lobanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo tattoo your soul by Lobanja   Yugo tattoo your soul by Lobanja Icon_minitimeČet 7 Okt - 11:37:08

pa 2.0 turbo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Yugo tattoo your soul by Lobanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo tattoo your soul by Lobanja   Yugo tattoo your soul by Lobanja Icon_minitimeČet 7 Okt - 11:38:02

To ti hoces da ubacis, Bogdan se jos nije izjasnio Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Секси Глиста

Секси Глиста


Broj poruka : 1057
Datum upisa : 11.07.2010
Godina : 33
Lokacija : Zrenjanin

Yugo tattoo your soul by Lobanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo tattoo your soul by Lobanja   Yugo tattoo your soul by Lobanja Icon_minitimeČet 7 Okt - 11:39:39

xexe Very Happy mozda ce i on to prividja mi se Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lobanja

Lobanja


Broj poruka : 28
Datum upisa : 04.10.2010

Yugo tattoo your soul by Lobanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo tattoo your soul by Lobanja   Yugo tattoo your soul by Lobanja Icon_minitimeČet 7 Okt - 12:07:23

pa u planu mi je varijanta 1300ccm koja me koshta 600€ ali samo motor..
E sada tu ima mnogo stvari da se radi, opet videcemo kako se dogovorim sa Bratom Dandzom da uzmem 1600ccm pa da mi to pakujemo i bla bla, a za 2.0 turbo bih voleo ali mi MNOGO para treba...
Za sada cekamo sa 1.1 koji ide jako lepo za taj motor.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Yugo tattoo your soul by Lobanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo tattoo your soul by Lobanja   Yugo tattoo your soul by Lobanja Icon_minitimeČet 7 Okt - 13:33:46

mada svakako bi legao taj 2.0 turbo ko budlai samar isao bi jugo boleno ali bas
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
Lobanja

Lobanja


Broj poruka : 28
Datum upisa : 04.10.2010

Yugo tattoo your soul by Lobanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo tattoo your soul by Lobanja   Yugo tattoo your soul by Lobanja Icon_minitimeČet 7 Okt - 13:37:30

Jeste to 2.0 turbo, ali.. Gde je tu RollBar, gde su tu drugi nosaci motora, drugi menjac, drugi trapovi, a ostaje samo shkoljka.. nije to uzmem ubacim i teram... ;)
Nazad na vrh Ići dole
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Yugo tattoo your soul by Lobanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo tattoo your soul by Lobanja   Yugo tattoo your soul by Lobanja Icon_minitimeČet 7 Okt - 13:38:56

Upravo tako. Mnogi misle da je to samo ubacis motor i odmah mozes da se trkas sa M-ovima...
Nazad na vrh Ići dole
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Yugo tattoo your soul by Lobanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo tattoo your soul by Lobanja   Yugo tattoo your soul by Lobanja Icon_minitimeČet 7 Okt - 13:39:30

znam to ti je jos oko soma evrica... ali bar znas sta dobijes... nema tu zurbe samo polako i ne od jednom ;)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
Lobanja

Lobanja


Broj poruka : 28
Datum upisa : 04.10.2010

Yugo tattoo your soul by Lobanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo tattoo your soul by Lobanja   Yugo tattoo your soul by Lobanja Icon_minitimeČet 7 Okt - 14:21:21

@16_Valve
zato i ne zurim sa takvim stvarima.. Very Happy
Hvala na razumevanju.. hahaha
za pocetak malo samo jace neshto.. Very Happy

@Ice
Pa nije bash soma malo vishe od soma.. Stranac sa tim motorom te koshta soma, a gde je tu pakovanje, limar, mehanicar i milion josh gluposti
i VREME na to sam zaboravio a nemam drugi auto. Very Happy ;)
Nazad na vrh Ići dole
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Yugo tattoo your soul by Lobanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo tattoo your soul by Lobanja   Yugo tattoo your soul by Lobanja Icon_minitimeČet 7 Okt - 14:23:00

e jbg... onda ti se ne isplati... ako nemas drugi auto... a motor mozes da uzmes odvojeno oni su ti oko 400-500€ mozda i jeftinije ima jedan lik u krnjaci radi sa motorima odes vidis probas Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
Nenad-Kg

Nenad-Kg


Broj poruka : 1085
Datum upisa : 20.06.2010
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac

Yugo tattoo your soul by Lobanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo tattoo your soul by Lobanja   Yugo tattoo your soul by Lobanja Icon_minitimeČet 7 Okt - 14:29:03

Lep jugic druze! Moj savet ti je da ubacis 1,6 motor,nema mnogo prepravki a ideeeee u pm,Jedan moj drugar ima motor od fiat tipa cini mi se.Jedino sto je radio je ojacavanje skoljke i obavezno kocnice,on je stavio sva 4 diska od alfe
Nazad na vrh Ići dole
http://www.svetakvaristike.com/
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Yugo tattoo your soul by Lobanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo tattoo your soul by Lobanja   Yugo tattoo your soul by Lobanja Icon_minitimeČet 7 Okt - 14:31:36

a mislim sto rece vodeni da ide i saf na saf on una 1.6 turbo i samo sredis kocnaje i to je toj
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
Lobanja

Lobanja


Broj poruka : 28
Datum upisa : 04.10.2010

Yugo tattoo your soul by Lobanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo tattoo your soul by Lobanja   Yugo tattoo your soul by Lobanja Icon_minitimeČet 7 Okt - 14:36:26

@Ice
Pazi 1.6 motori su oko 400€ sa papirima koji idu skoro shraf na shraf u Jugera, a 2.0 josh turbo hmm nije bash mislim da je skuplje.. A drugar je pakovao 1.4 Turbo iz Punta motor i motor kao motor ga je koshtao sa sve papirima oko 800€ tako da... Uzeti stranca i pakovati je mnogo bolja varijanta..

@Aquaman
Hvala matori. Vishe bih voleo 1300 iskreno, jer iz tog motora mozesh MNOGO da izvucesh. Ja pokushavam tu varijantu da napravim, i dosta su ozbiljniji od 1.6 ili 1.5 motora iskreno.. to ide slazem se, ali napravljen 1.3 ozbiljnija stvar... po meni..

@ice edit.. Very Happy
Nije to Turbo to su motori od matorih fijata obicni 1.6 motori 8V. I imaju i oni izmene ali mnogo manje, samo se pomera nosac jedan za koji santim ili tako neshto.. da kazesh shraf na shraf..
Nazad na vrh Ići dole
Секси Глиста

Секси Глиста


Broj poruka : 1057
Datum upisa : 11.07.2010
Godina : 33
Lokacija : Zrenjanin

Yugo tattoo your soul by Lobanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo tattoo your soul by Lobanja   Yugo tattoo your soul by Lobanja Icon_minitimeČet 7 Okt - 14:41:05

Gotovo je ja ubacujem 2.0 turbo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lobanja

Lobanja


Broj poruka : 28
Datum upisa : 04.10.2010

Yugo tattoo your soul by Lobanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo tattoo your soul by Lobanja   Yugo tattoo your soul by Lobanja Icon_minitimeČet 7 Okt - 14:54:00

Taman i kod mene u auto da stavimo jedan 2.0 turbo, shta je to za tebe prava sitnica.. hahahahaha Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Секси Глиста

Секси Глиста


Broj poruka : 1057
Datum upisa : 11.07.2010
Godina : 33
Lokacija : Zrenjanin

Yugo tattoo your soul by Lobanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo tattoo your soul by Lobanja   Yugo tattoo your soul by Lobanja Icon_minitimeČet 7 Okt - 16:54:11

ma da... siso
Nazad na vrh Ići dole
Lobanja

Lobanja


Broj poruka : 28
Datum upisa : 04.10.2010

Yugo tattoo your soul by Lobanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo tattoo your soul by Lobanja   Yugo tattoo your soul by Lobanja Icon_minitimePon 25 Okt - 6:26:03

Evo neshto slika sa okupljanja pa kako sada izgleda auto..
Spushten je malo i takoo idemo dalje.. Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Секси Глиста

Секси Глиста


Broj poruka : 1057
Datum upisa : 11.07.2010
Godina : 33
Lokacija : Zrenjanin

Yugo tattoo your soul by Lobanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo tattoo your soul by Lobanja   Yugo tattoo your soul by Lobanja Icon_minitimePon 25 Okt - 8:44:38

lepo,lepo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sinisa 309 GTI

Sinisa 309 GTI


Broj poruka : 591
Datum upisa : 20.06.2010
Lokacija : Beograd

Yugo tattoo your soul by Lobanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo tattoo your soul by Lobanja   Yugo tattoo your soul by Lobanja Icon_minitimePon 25 Okt - 22:00:10

Jesi ti ovaj sa puskama? Bas si se promenio od kad sam te zadnji put video.... scratch
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Yugo tattoo your soul by Lobanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Yugo tattoo your soul by Lobanja   Yugo tattoo your soul by Lobanja Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Yugo tattoo your soul by Lobanja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Yugo 1.1 EFI Power
» Yugo Koral 1.1
» golf 2 1.6 yugo 1.6 & renault 5 gts
» Yugo Florida 1.3 (Racing masina)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum automobila :: Predstavljanje vašeg automobila-
Skoči na: