Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
POSETTE NAŠ FORUM - French cars Serbia

 

 Lancia Delta HF Integrale

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Lancia Delta HF Integrale Empty
PočaljiNaslov: Lancia Delta HF Integrale   Lancia Delta HF Integrale Icon_minitimePon 16 Avg - 1:52:37

[You must be registered and logged in to see this image.]

Lancia Delta HF integrale se na trzistu pojavila 1987. godine. O uspesima ovog automobila u reliju nema potrebe pricati. U civilnim verzijama postojala je osmoventilska verzija Integralke sa 185 konja, sesnaestoventilska verzija sa 200 konja i Evolucije 1 i 2 sa 210 odnosno 215 konja. Integralka ima 1300 kila.
Nazad na vrh Ići dole
Interceptor F7P

Interceptor F7P


Broj poruka : 194
Datum upisa : 28.06.2010
Godina : 39
Lokacija : Valjevo

Lancia Delta HF Integrale Empty
PočaljiNaslov: Re: Lancia Delta HF Integrale   Lancia Delta HF Integrale Icon_minitimePon 16 Avg - 6:47:29

Zlo od auta, jedini koji postujem, pored svoje marke. Ima jedna u mom gradu, ali 1.6 turbo, sa 140 ks-a na prodaju. Zainteresovala me je, ali je cenu sa 2500 nampumpao na 3300, hoce mnogo da zaradi, posto znam koliko ga je tacno kostala, pa sam odustao...
Nazad na vrh Ići dole
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Lancia Delta HF Integrale Empty
PočaljiNaslov: Re: Lancia Delta HF Integrale   Lancia Delta HF Integrale Icon_minitimePon 16 Avg - 14:27:31

Puno je 3300e za 1.6... Dok je za dobru 2.0 malo 3300e [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Interceptor F7P

Interceptor F7P


Broj poruka : 194
Datum upisa : 28.06.2010
Godina : 39
Lokacija : Valjevo

Lancia Delta HF Integrale Empty
PočaljiNaslov: Re: Lancia Delta HF Integrale   Lancia Delta HF Integrale Icon_minitimePon 16 Avg - 15:23:34

Znam samo da mu je auto dobar, sednes i vozis, bez ulaganja, jer je on jako dobar mehanicar i celu je pretresao, sve vadio od enterijera iz nje i cistio, posto je 2-3 godine stajala na carini. Inace njega je taj auto jako malo izasao, sa tim sredjivanjem, a on tad rekao da je nece dati ispod 2500, pa posle mesec dana skoci na 3300. Jbg, redak je to auto, iako je 1.6, isti je kao i 2.0 sto se izgleda tice, naravno.
Nazad na vrh Ići dole
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Lancia Delta HF Integrale Empty
PočaljiNaslov: Re: Lancia Delta HF Integrale   Lancia Delta HF Integrale Icon_minitimePon 16 Avg - 17:17:44

ima jedna integrale kod mene u naselju neka kobasica (devojka) ga vozi lepo je ocuvan... mada ga ta kobaja i ne kida nesto posebno...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Lancia Delta HF Integrale Empty
PočaljiNaslov: Re: Lancia Delta HF Integrale   Lancia Delta HF Integrale Icon_minitimePon 16 Avg - 17:22:11

Interceptor F7P ::
Znam samo da mu je auto dobar, sednes i vozis, bez ulaganja, jer je on jako dobar mehanicar i celu je pretresao, sve vadio od enterijera iz nje i cistio, posto je 2-3 godine stajala na carini. Inace njega je taj auto jako malo izasao, sa tim sredjivanjem, a on tad rekao da je nece dati ispod 2500, pa posle mesec dana skoci na 3300. Jbg, redak je to auto, iako je 1.6, isti je kao i 2.0 sto se izgleda tice, naravno.

Ovo je 1.6 HF Turbo

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nije bas kao 2.0 sto se izgleda tice Lancia Delta HF Integrale 733631
Nazad na vrh Ići dole
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Lancia Delta HF Integrale Empty
PočaljiNaslov: Re: Lancia Delta HF Integrale   Lancia Delta HF Integrale Icon_minitimePon 16 Avg - 17:24:07

bitno je ono HF turbo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
Interceptor F7P

Interceptor F7P


Broj poruka : 194
Datum upisa : 28.06.2010
Godina : 39
Lokacija : Valjevo

Lancia Delta HF Integrale Empty
PočaljiNaslov: Re: Lancia Delta HF Integrale   Lancia Delta HF Integrale Icon_minitimePon 16 Avg - 17:26:25

Ja ti kazem da sto se izgleda tice, njegova je ista. E sad da li je menjan motor od pre ili ne, to vec ne znam. Malo duze znam lanciu od tebe, ne bih dzabe pisao da je ista, sve usisnike na haubi i prosirenja na autu ima siso
Nazad na vrh Ići dole
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Lancia Delta HF Integrale Empty
PočaljiNaslov: Re: Lancia Delta HF Integrale   Lancia Delta HF Integrale Icon_minitimePon 16 Avg - 17:57:06

Izvinjavam se, nismo se razumeli... Moguce je da je ranije bila 2.0 pa da je ubacen 1.6 jer ne verujem da je neko radio sva ta dodatna prosirenja na 1.6 Lancia Delta HF Integrale 733631
Nazad na vrh Ići dole
Sinisa 309 GTI

Sinisa 309 GTI


Broj poruka : 591
Datum upisa : 20.06.2010
Lokacija : Beograd

Lancia Delta HF Integrale Empty
PočaljiNaslov: Re: Lancia Delta HF Integrale   Lancia Delta HF Integrale Icon_minitimePon 16 Avg - 22:07:15

Moj kolega ima taj 1.6 turbo.u vrlo dobrom stanju... mislim da je trazio oko 22ooe za nju... metalik siva,fabrixke felne,klima,podizaci centralna,i tako te zajebancije...
Nazad na vrh Ići dole
Interceptor F7P

Interceptor F7P


Broj poruka : 194
Datum upisa : 28.06.2010
Godina : 39
Lokacija : Valjevo

Lancia Delta HF Integrale Empty
PočaljiNaslov: Re: Lancia Delta HF Integrale   Lancia Delta HF Integrale Icon_minitimePon 16 Avg - 22:50:55

Jel prosirena?!?!
Nazad na vrh Ići dole
Sinisa 309 GTI

Sinisa 309 GTI


Broj poruka : 591
Datum upisa : 20.06.2010
Lokacija : Beograd

Lancia Delta HF Integrale Empty
PočaljiNaslov: Re: Lancia Delta HF Integrale   Lancia Delta HF Integrale Icon_minitimeUto 17 Avg - 21:47:08

ne fabricka je,ima grbavu haubu,u skroz je ok stanju.. ima na face-u na mom profilu neka slika,ako hoces posalji mi na PM ime pa cu te dodati da vidis.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lancia Delta HF Integrale Empty
PočaljiNaslov: Re: Lancia Delta HF Integrale   Lancia Delta HF Integrale Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Lancia Delta HF Integrale
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Lancia Delta S4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum automobila :: Retki stariji automobili-
Skoči na: