Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
POSETTE NAŠ FORUM - French cars Serbia

 

 Auto nostalgija u oglasima

Ići dole 
+18
Sloba
ivanlavsd
1.6 16V
Секси Глиста
ske
StraleBg
Nele
Nenad-Kg
Interceptor F7P
Pepe le tvor
rasa 1
Sinisa 309 GTI
COMPACT
Sale
Ryan
Zeljko1
ice_men
16_Valve_
22 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Sledeći
AutorPoruka
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Auto nostalgija u oglasima Empty
PočaljiNaslov: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima Icon_minitimePet 2 Jul - 2:12:26

Ovde mozete postavljati i komentarisati oglase starijih automobila koji su vam zanimljivi [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Auto nostalgija u oglasima Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima Icon_minitimePet 2 Jul - 2:18:59

Ovo su dve Zrenjaninske Alfe 33. Za prvu znam da je u perfektnom stanju i ko je kupi ima slatko da se navoza

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima Icon_minitimeNed 4 Jul - 1:04:38

Ovaj corrado vozi drugar auto je bio na 402m i odlican je samo sto ga malo vise ceni.. ali mu nepada na pamet da spusta cenu ko hoce hoce
njemu se ne prodaje tako da ceka povoljnu priliku Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Auto nostalgija u oglasima Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima Icon_minitimeNed 4 Jul - 1:10:16

Pre bi njemu dao te pare nego kupio nekog za 3000 ili 3500 i onda ulozio jos najmanje 1000e... Dobar auto ima cenu...
Nazad na vrh Ići dole
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima Icon_minitimeNed 4 Jul - 1:12:57

tu si u pravu... ali ima jedan stranac za 1.600 VR brate ne da je privlacan nego samo tako Smile
[You must be registered and logged in to see this link.]
evo to je taj
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Auto nostalgija u oglasima Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima Icon_minitimeNed 4 Jul - 1:14:57

Video sam tog i jako mi je zao sto kod nas ne moze da se uveze [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Auto nostalgija u oglasima Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima Icon_minitimePon 5 Jul - 10:45:51

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Auto nostalgija u oglasima Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima Icon_minitimeUto 6 Jul - 1:12:31

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Auto nostalgija u oglasima Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima Icon_minitimeSre 7 Jul - 0:10:59

Zasto je kod nas zabranjen uvoz automobila koji ne ispunjavaju euro 3 normu [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko1

Zeljko1


Broj poruka : 307
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima Icon_minitimeSre 7 Jul - 1:04:56

Mnogo para za te kante vidi ovo [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]


Poslednji izmenio Zeljko1 dana Sre 7 Jul - 11:40:06, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko1

Zeljko1


Broj poruka : 307
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima Icon_minitimeSre 7 Jul - 11:31:35

Molio bih moderatore da ubuduce ako ispravljaju neciji post ili ga brisu da na privatnoj poruci obaveste istog zbog cega je to ucinjeno i koja je tacka pravilnika nasrusena.!!!!!

Hvala
Nazad na vrh Ići dole
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Auto nostalgija u oglasima Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima Icon_minitimeSre 7 Jul - 11:50:13

A ja molim da se ubuduce za automobile koji su suvo zlato ne koristi izraz "Kante" ili da se 106 koji ni po kriterijumu godista nije "Nostalgican" automobil izjednacava sa takvim automobilima [You must be registered and logged in to see this image.] O postavljanju oglasa za novog Siroka ili Lancera Evo X u ovoj temu ne zelim ni da pricam...
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko1

Zeljko1


Broj poruka : 307
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima Icon_minitimeSre 7 Jul - 11:56:57

16_Valve_ ::
A ja molim da se ubuduce za automobile koji su suvo zlato ne koristi izraz "Kante" ili da se 106 koji ni po kriterijumu godista nije "Nostalgican" automobil izjednacava sa takvim automobilima [You must be registered and logged in to see this image.] O postavljanju oglasa za novog Siroka ili Lancera Evo X u ovoj temu ne zelim ni da pricam...
Ako malo bolje pogledas godiste zx-a i 106-ce videces da je godiste isto a crni reli Bugarin je auto koji se placa suvi zlatom i pet puta je vredniji od naprimer ax-a !!!
Nazad na vrh Ići dole
Ryan

Ryan


Broj poruka : 1935
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 53
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima Icon_minitimeSre 7 Jul - 12:42:43

Zeljko1 ::
Molio bih moderatore da ubuduce ako ispravljaju neciji post ili ga brisu da na privatnoj poruci obaveste istog zbog cega je to ucinjeno i koja je tacka pravilnika nasrusena.!!!!!

Hvala

Apsolutno si u pravu i iz ovoga sledi da je moderator prekrsio svoja ovlascenja. Kao prvo nije postupio po pravilniku a kao drugo ni meni nije jasno zasto je obrisan oglas. Molim moderatora koji je to uradio da me obavesti putem PP o razlozima brisanja ovog oglasa..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autodelovi-simcar.com
Ryan

Ryan


Broj poruka : 1935
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 53
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima Icon_minitimeSre 7 Jul - 12:49:29

16_Valve_ ::
A ja molim da se ubuduce za automobile koji su suvo zlato ne koristi izraz "Kante" ili da se 106 koji ni po kriterijumu godista nije "Nostalgican" automobil izjednacava sa takvim automobilima [You must be registered and logged in to see this image.] O postavljanju oglasa za novog Siroka ili Lancera Evo X u ovoj temu ne zelim ni da pricam...

Ovde je apsolutna sloboda govoro tako da ne vidim da u ovoj temi treba raspravljati o tome da li je neki auto "kanta" ili nije "kanta"...Ovde ima i ljudi koji voze novije automobile i naravno da ce za nase automobile koji su starije generacije reci da su "kante". Na nama nije da se ljutimo vec da na argumentovan nacin svima dokazemo da su automobili starije generacije neprolazne vrednosti, da pokazemo kako vozaci takvih automobila imaju takav duh i otvoren um da ne postoji ni jedna rec koja im moze uskratiti zadovoljstvo posedovanja istih..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autodelovi-simcar.com
Sale

Sale


Broj poruka : 44
Datum upisa : 05.07.2010

Auto nostalgija u oglasima Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima Icon_minitimeSre 7 Jul - 14:11:53

Aj odmorite malo,ju kakav je onaj beli bx lepseg video nisam
Nazad na vrh Ići dole
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Auto nostalgija u oglasima Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima Icon_minitimeSre 7 Jul - 14:16:06

Ne znam Sale kako se tebi cini, ali po meni se vidi - promenio sam profilnu sliku zbog njega [You must be registered and logged in to see this image.] Ostao sam bez teksta [You must be registered and logged in to see this image.] I ono najbitnije - dobio sam neopisivu zelju da opet imam BX-a 16V [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Ryan

Ryan


Broj poruka : 1935
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 53
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima Icon_minitimeSre 7 Jul - 14:19:51

Imam i ja zelju ponovo da vozim bx-a ali mi je rekla zena da ce da se razvede od mene ako ga ponovo kupim.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autodelovi-simcar.com
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Auto nostalgija u oglasima Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima Icon_minitimeSre 7 Jul - 14:20:56

Ne znam zasto se zene i Citroeni ne slazu nikako... Moja mama nije mogla da smisli mog bivseg BX-a... Ja mislim da je ona bila najsrecnija zena na svetu kada je prodat...
Nazad na vrh Ići dole
Sale

Sale


Broj poruka : 44
Datum upisa : 05.07.2010

Auto nostalgija u oglasima Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima Icon_minitimeSre 7 Jul - 14:30:17

Da i moja keva voli bmnj,ali moja zena obazava citroene narocito cx-a i bx-a
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko1

Zeljko1


Broj poruka : 307
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima Icon_minitimeSre 7 Jul - 14:46:01

Ajd da ispricam svoju pricu [You must be registered and logged in to see this image.]
Jednog lepog dana(bila je nedelja) odem ja u kafance sa kumom na po jedno i zapijem se onako propisno, utom zvoni mob tel zove me ortak i kaze ima bx-a 1,9 gti 91-o sa klimom ,plinom i abs-om sve ispravno1000e,meni naravno zinulo dupe i kazem mu doteraj imas 850 e on pristane i dotera.
Sutra ja ustao glava me otkida ,ajd reko da vidim sta sam kupio ,ja na ulicu lep auto na oko reko nisam lose prosao,kad sam ga digo na dizalicu a ono brate dole brodski pod truo pa postavljali daske nijedno crevo celo sve nastavljano i vareno.Skockam ja to malo krenem u selo da ga probam kad ono puce membrana na nivelatoru ja lepo to na slep kuci popravim i na parking .Stajao on bogami jedno 2 meseca kad nalete covek i ponudi mi 205-icu dizel 88 god tek reg i 700 e ja naravno kao neznam hocu necu i kao tesko pristanem ,otera on bx-a zadovoljan ja posle tri dana dam oglas za 205 dodje covek i uvaljam ga za 1350 evrica i svima lepo[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Ryan

Ryan


Broj poruka : 1935
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 53
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima Icon_minitimeSre 7 Jul - 15:17:30

I moja prica je ista sa tim bx-om samo sam ga ja menjao za 405...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autodelovi-simcar.com
Sale

Sale


Broj poruka : 44
Datum upisa : 05.07.2010

Auto nostalgija u oglasima Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima Icon_minitimeSre 7 Jul - 15:29:08

moja prica je kontra od vase
Nazad na vrh Ići dole
Ryan

Ryan


Broj poruka : 1935
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 53
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima Icon_minitimeSre 7 Jul - 15:32:18

Trebalo bi da otvorimo temu samo o polemikama o bx.-u.Mislim da svako od nas ima sta da kaze i pozitivno i negativno..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autodelovi-simcar.com
Sale

Sale


Broj poruka : 44
Datum upisa : 05.07.2010

Auto nostalgija u oglasima Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima Icon_minitimeSre 7 Jul - 15:37:23

otvori pa da opletemo [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Auto nostalgija u oglasima Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Auto nostalgija u oglasima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 26Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Sledeći
 Similar topics
-
» AUTO NOSTALGIJA na facebooku..
» Hot Hatch auto nostalgija
» Auto nostalgija club
» Auto nostalgija na ulicama naše zemlje
» Koji je ovo auto

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum automobila :: Proizvođači i modeli-
Skoči na: