Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
POSETTE NAŠ FORUM - French cars Serbia

 

 ...VS...

Ići dole 
+12
Interceptor F7P
m.trivic
Giška
Nele
ice_men
Zeljko1
COMPACT
Sinisa 309 GTI
Sloba
Ryan
16_Valve_
matrix_023
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
YUgisa

YUgisa


Broj poruka : 148
Datum upisa : 27.07.2010
Godina : 34
Lokacija : Subotica

...VS... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ...VS...   ...VS... - Page 5 Icon_minitimeČet 14 Jun - 6:56:37

Ja sam se trkao sa ovime na 402m i pobedio ;P

Yugo 45, 55, 60 (vise komada), 65, Yugo 1.4
Honda Civic 1.4
Opel Kadet 1.8
Fiat 500 1.2, Punto Sporting
Golf 1 1.6d (za jedno 100m Very Happy ), 1.6
Ford Escord 1.6
Felicija 1.3

I krivo mi je sto sam gubio od Golfa 2 sa 1.8 motorom za 3-4 duzine Sad

I necu vise da se trkam posto mi nije vise zanimljivo, tj nije mi ni pre bilo al ajd, drugarski... Samo cu jos jednom sa drugom da vidimo Yugo 1.6 vs 1.1EFI Very Happy Krivine su zakon ...VS... - Page 5 713325
Nazad na vrh Ići dole
http://zafc.bigforumpro.com/
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

...VS... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ...VS...   ...VS... - Page 5 Icon_minitimeČet 14 Jun - 9:03:03

Pa gde da se trkas sa kecom dizelom i felicijom 1.3, pa to ja pretrcim jos malo na 400 metara Very Happy To nije pravedno Plazzzz

Bice kod nas uskoro Polo 1.4 16v vs Yugo 1.5 Smile
Nazad na vrh Ići dole
YUgisa

YUgisa


Broj poruka : 148
Datum upisa : 27.07.2010
Godina : 34
Lokacija : Subotica

...VS... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ...VS...   ...VS... - Page 5 Icon_minitimeČet 14 Jun - 9:59:57

Pa vlasnici su bili toliko ubedjeni da ce biti brzi od mene da sam im morao pokazati da nisu u pravu na nana na na na
Nazad na vrh Ići dole
http://zafc.bigforumpro.com/
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

...VS... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ...VS...   ...VS... - Page 5 Icon_minitimeČet 14 Jun - 12:14:24

Ako si za na crtu sa jednim 1.8 16v sciroccom :p
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
YUgisa

YUgisa


Broj poruka : 148
Datum upisa : 27.07.2010
Godina : 34
Lokacija : Subotica

...VS... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ...VS...   ...VS... - Page 5 Icon_minitimeČet 14 Jun - 12:19:30

Nisam vise za 400m ;) Sem tog jednog druga sa Yugom 1.6, svi ostali koji zele na crtu sa mnom moraju na neku stazu sa krivinama Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://zafc.bigforumpro.com/
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

...VS... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ...VS...   ...VS... - Page 5 Icon_minitimeČet 14 Jun - 14:00:33

Ma to ti nema mnogo veze sa crtom i trkanjem, to je samo ko koliko hoce da izvlaci iz auta i ko koliko poznaje stazu... Ovo na 400m je zakon Smile I oni sto malo manje znaju mogu da se zezaju, a i svrha je da vidimo koji je auto brzi, a ne koji je vozac ludji Very Happy Isto tako na Miseluku dodju ljudi pa isprozivaju nekog ko prvi put dodje tu da se trkaju ceo krug, i sta onda, ovaj je brzi na pravcu ali ovaj drugi spava i noc i dan na miseluku i zna ga napamet... Skoro se na Navaku prevrnula Astra 2.0 turbo sa oko 280ks i to ne pri velikoj brzini, unistio covek auto zbog gluposti... Da se trkao na pravcu to se ne bi dogodilo... Ne bi zeleo da se to desi nikome, zato sam veliki protivnik trkanja po stazi... Nismo mi niti profi vozaci niti imamo spremljene automobile za stazu...

Hocu ja sa Sciroccom, samo da cujem sta je sve radjeno? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

...VS... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ...VS...   ...VS... - Page 5 Icon_minitimeČet 14 Jun - 14:12:44

Dodji u Bg jednom i dogovoricemo se... za sada nista fabricki PL, ali je osurio corrada VR6 2.9 Smile i golf MK3 ABF, a u planu su neke sitnice da se urade Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

...VS... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ...VS...   ...VS... - Page 5 Icon_minitimeČet 14 Jun - 14:15:55

Corrado je tezi dosta od Scirocco-a, i zato na kratkim relacijama 1.8 16v moze pobeci, najdalje na 400m, posle sve ostaje u senci VR6-ice. A i sve je pitanje u kakvom je stanju svaki auto, koliku kompresiju ima, da li ima plin, da li su ciscene dizne, u kakvom je stanju menjac, gume kakve su, kakav je vozac... To se sve mora uzeti u obzir...

P.S. posle 150 i ja i taj Scirocco mozemo samo da gledamo u dupe VR6-ici Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
YUgisa

YUgisa


Broj poruka : 148
Datum upisa : 27.07.2010
Godina : 34
Lokacija : Subotica

...VS... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ...VS...   ...VS... - Page 5 Icon_minitimeČet 14 Jun - 14:44:14

16_Valve_ ::
Ma to ti nema mnogo veze sa crtom i trkanjem, to je samo ko koliko hoce da izvlaci iz auta i ko koliko poznaje stazu... Ovo na 400m je zakon Smile I oni sto malo manje znaju mogu da se zezaju, a i svrha je da vidimo koji je auto brzi, a ne koji je vozac ludji Very Happy Isto tako na Miseluku dodju ljudi pa isprozivaju nekog ko prvi put dodje tu da se trkaju ceo krug, i sta onda, ovaj je brzi na pravcu ali ovaj drugi spava i noc i dan na miseluku i zna ga napamet... Skoro se na Navaku prevrnula Astra 2.0 turbo sa oko 280ks i to ne pri velikoj brzini, unistio covek auto zbog gluposti... Da se trkao na pravcu to se ne bi dogodilo... Ne bi zeleo da se to desi nikome, zato sam veliki protivnik trkanja po stazi... Nismo mi niti profi vozaci niti imamo spremljene automobile za stazu...

To je pravo trkanje, a drag je kad se deca igraju Plazzzz Drag je samo merilo ko ima veci motor i da li je neko totalni idijot po pitanju voznje... A trkanje po stazi je merilo balansa auta i kvaliteta vozaca... U svakom slucaju, svako zna u cemu uziva i sva moja takmicenja na 400m a bilo ih je sigurno preko 30 ne mogu da se mere sa uzitkom vozenja 10 krugova po karting stazi... A po predjenom putu, to je duplo vise na pravcu nego na stazi sa krivinama... Pa ko se boji da vozi na nekoj vecoj stazi, neka vozi na karting stazi, brzine nisu tako velike a kvalitet voznje se trazi ko i na velikoj stazi... Ja bih na stazi od 400m dodao cunjeve pa da se vozi slalom Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://zafc.bigforumpro.com/
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

...VS... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ...VS...   ...VS... - Page 5 Icon_minitimeČet 14 Jun - 14:51:50

Mali broj ljudi to hoce i jer im nije zanimljivo. Nema to veze sa tim da li se bojis da vozis ili vec sta, ko se boji taj ne vozi nikakve trke, nego samo sa prostom logikom da niko nece da rizikuje da unisti auto... Karting staza je smesna, tu mozes samo sa slabim autom da se zabavljas, a opet sa vecim brzinama na vecim stazama brze prolazis krivine i postoji svaki put mogucnost da ne "prodjes" tu krivinu. Koliko puta ljudi izlete samo, a da ne pricam o udesima ili prevrtanjima... Dovoljno je samo da neko drugi izgubi "balans" u krivni i da mene zvekne i sta onda, odosmo i on i ja u tri lepe materine Very Happy Meni moj auto treba za posao i za fax, prelazim dosta kilometara s njim...
Nazad na vrh Ići dole
YUgisa

YUgisa


Broj poruka : 148
Datum upisa : 27.07.2010
Godina : 34
Lokacija : Subotica

...VS... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ...VS...   ...VS... - Page 5 Icon_minitimeČet 14 Jun - 15:55:34

Zasto bi unistio auto? Vozis u skladu sa mogucnostima auta i svojih mogucnosti i to je to... Onaj ko se boji da vozi po stazi taj bolje da ne jurca po gradu... Pa ti ne moras da se brines, nemas brz auto tako da mozes da se zabavis i na karting stazi Plazzzz na nana na na na Nisi nikad vozio na karting stazi kako se meni cini pa ne znas ni kako je tamo... Karting staza je dobra mera za gradsko jurcanje... Pa ti ako se toliko bojis lupanja na stazi od strane drugih vozaca, vozaj se na karting stazi ili idi u grupni termin sa ljudima koje poznajes na Navak...
Nazad na vrh Ići dole
http://zafc.bigforumpro.com/
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

...VS... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ...VS...   ...VS... - Page 5 Icon_minitimeČet 14 Jun - 16:47:11

Sumnjam da na karting stazi mozes da vozis 140-150... A toliko mogu u gradu na kratkim relacijama da naguram... I otkud ti znas da nemam brz auto? Plazzzz
Nazad na vrh Ići dole
YUgisa

YUgisa


Broj poruka : 148
Datum upisa : 27.07.2010
Godina : 34
Lokacija : Subotica

...VS... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ...VS...   ...VS... - Page 5 Icon_minitimeČet 14 Jun - 17:00:29

Pa vozis Golfa Plazzzz na nana na na na ...VS... - Page 5 39249 lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://zafc.bigforumpro.com/
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

...VS... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ...VS...   ...VS... - Page 5 Icon_minitimeČet 14 Jun - 17:01:57

I sad ja trebam da se nasmejem, evo ...VS... - Page 5 39249 ...VS... - Page 5 39249 ...VS... - Page 5 39249
Nazad na vrh Ići dole
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

...VS... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ...VS...   ...VS... - Page 5 Icon_minitimeČet 14 Jun - 21:34:36

o boze... ja predlazem da ovo resite jednim okrsajem... tacnije sa dva jedan na stazi, jedan na 402m pa ko izgubi placa pivo meni Very Happy i nece biti banovan Very Happy ...VS... - Page 5 842990 ...VS... - Page 5 39249 ...VS... - Page 5 39249 ...VS... - Page 5 39249 ...VS... - Page 5 39249
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

...VS... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ...VS...   ...VS... - Page 5 Icon_minitimeČet 14 Jun - 21:44:08

Daj covece ne trkam se ni sa cim sto nema bar 100ks, ni ne potezem sa takvima na semaforu. I to moze 100ks u Swiftu, Yugu, Unu i tako to... Ostalo nema smisla, ma koliko ko voleo malu kubikazu i svoj auto... Posle ce da bude vidi baju nasao sa 150 ks da se trka sa Yugom 1.1..To je isto kao sto se Yugisa trkao sa Golfom 1.6d. Imam i takvog golfa u kuci, i par puta sam predlagao caletu da on sedne u njega a ja cu trcim pored da vidimo ko ce pre s kraja na kraj ulice Very Happy. A i ja ne mogu da budem banovan Plazzzz A pivo cu svakako da platim obojici ako pijete Very Happy I mogli bi stvarno da se nadjemo jednom na nekom skupu da se i licno upoznamo...

Eto s tim Scirocco-om hocu da se potrkam, hocu sa Corradom VR6, danas sam zvao matrixa da pitam kad mogu da probam sa Renoom njegovim, takve stvari su mi zanimljive, gde mogu da izgubim, a od njega sam vec gubio dok sam imao fabricki izduv i dok sam kretao kao baba. Sad sam to malo uvezbao, pa da vidimo kako sada stoje stvari Smile
Nazad na vrh Ići dole
YUgisa

YUgisa


Broj poruka : 148
Datum upisa : 27.07.2010
Godina : 34
Lokacija : Subotica

...VS... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ...VS...   ...VS... - Page 5 Icon_minitimePet 15 Jun - 9:50:05

Ja se izvinjavam, ali na VW forumu su rekli da 1.6d dobija bez problema Yuga ...VS... - Page 5 39249
Ja ne pijem alkohol tako da ne mogu ni da castim :P Jedino sokic i sladoled :P

Ma ja nemam nista protiv, trkamo se na karting stazi pa ako bude brze od mene taj golf, onda cemo se trkati na 400m Very Happy A taman mozemo da se trkamo, ima skup u Kuli 01.07 :P
Nazad na vrh Ići dole
http://zafc.bigforumpro.com/
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

...VS... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ...VS...   ...VS... - Page 5 Icon_minitimePet 15 Jun - 9:53:25

hehehhehe a mogli bi stvarno da se nadjemo negde za se upoznamo da zableimo malo... ti mecava mogao bi da svratis mnogo si mi blizu, svrati pa da se probamo sa scoroccom i da vidim tog golfica konacno, poslao sm ti moj br u PP
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

...VS... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ...VS...   ...VS... - Page 5 Icon_minitimePet 15 Jun - 9:54:05

P.S moze i sokic jugisa nikakav problem pijem ja sve na nana na na na
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

...VS... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ...VS...   ...VS... - Page 5 Icon_minitimePet 15 Jun - 10:01:20

Ma moze i sokic i sladoled, nije nikakav problem... Samo ne zelim da se i dalje raspravljamo, rekao sam ti sta mislim o tom trkanju na karting stazi, ne vidim svrhu voznje bilo kakvog jaceg automobila po karting stazi. Jednostavno ne zelim da se trkam s tobom, ne vidim poentu da se trkam sa vise nego duplo slabijim automobilom, ne znam kakvu ti ponetu vidis u tome... To ti je kao da ja nadjem tipa sa Calibrom Turbo i da ga isprozivam da ne vozi brz auto i da hocu da se trkam s njim, a realno mogu samo da mu se sklonim s puta... Iako je mnogo veca razlika izmedju tebe i mene nego izmedju mene i te Calibre... Ja tebe kontam da su ti zanimljive karting staze jer se razvija mala brzina, zagrizen si za stazu, ali, za trkanje je Navak, a ne karting staza u Kuli...

Nemam stvarno nista protiv tebe ni protiv tvog auta, ali si ga brale preterao zestoko. Da vozis neku opaku masinu pa da te razume covek. Ja nisam niti neki zagrizen trkac niti vozim trkacki auto, da mi je to toliko bitno ne bi vozio auto od samo 150ks. U naredna tri dana cu preci 400-500km sa autom i obozavam konstruktivne rasprave sa trkacima koji predju 300km za mesec dana i svima redom sole pamet... Mene da trkanje zanima kao kao njih, niko me ne bi stigao... Ne mislim na tebe kad ovo kazem jer te ne znam, nego za gomilu ljudi koji samo pricaju o trkanju i ko je koga dobio a isteraju auto jednom nedeljno iz garaze i onda ih ja koji palim moj auto do prodavnice koja je 200m od kuce oderem... A oni su trkaci, a ja se sa mojim autom samo normalno sluzim ;)

Tako da, ne zelim vise da se raspravljam, ovde smo da se druzimo a ne da se ubedjujemo ciji je veci...
Nazad na vrh Ići dole
YUgisa

YUgisa


Broj poruka : 148
Datum upisa : 27.07.2010
Godina : 34
Lokacija : Subotica

...VS... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ...VS...   ...VS... - Page 5 Icon_minitimePet 15 Jun - 10:55:43

Ko se raspravlja? Very Happy Ja samo ocekujem da kad neko nesto kaze onda i stoji iza toga...
Nazad na vrh Ići dole
http://zafc.bigforumpro.com/
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

...VS... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ...VS...   ...VS... - Page 5 Icon_minitimePet 15 Jun - 17:31:13

moj je veci Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
YUgisa

YUgisa


Broj poruka : 148
Datum upisa : 27.07.2010
Godina : 34
Lokacija : Subotica

...VS... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ...VS...   ...VS... - Page 5 Icon_minitimePet 15 Jun - 17:35:39

Ne znam da li ste culi ono sto veci auto to manji k....

lol!

Nazad na vrh Ići dole
http://zafc.bigforumpro.com/
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

...VS... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ...VS...   ...VS... - Page 5 Icon_minitimeNed 17 Jun - 0:57:13

To je istrazivano na nekom univerzitetu u USA, tema je bila kupovina modernog SUV-vozila i dokazano je da muskarcima sa "nedostatkom" muskosti pokretna kuca sluzi da to nadoknadi.

Ali ima i prave gospode koja moze se reci po pravilu sluzbe voze limuzine. Npr u Svici ili Svabiji ti ne mozes da budes menadzer necega ili ne daj boze direktor a da se pojavis u nekoj "kofici". Kad dodjes na neki sastanak, seminar, sve se gleda. Uvek ce pre uci u posao sa nekim ko je dosao sa S klasom nego sa nekim sa Golfom... Auto se tamo smatra statusnim simbolom, to je do skoro bio i ovde ali sada svaka susa koja nesto diluje ili proda dedinu zemlju moze da kupi S klasu Very Happy Zato je nastala ta prica da velik auto vozi onaj ko ima malu onu stvar, jer zaista gledam ljude koji nemaju nikakve potrebe uopste za autom, a voze auto tipa A6, A8...
Nazad na vrh Ići dole
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

...VS... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ...VS...   ...VS... - Page 5 Icon_minitimeNed 17 Jun - 8:43:16

a mi koji nista na vozimo Plazzzz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
Sponsored content





...VS... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: ...VS...   ...VS... - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
...VS...
Nazad na vrh 
Strana 5 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum automobila :: Proizvođači i modeli-
Skoči na: