Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
POSETTE NAŠ FORUM - French cars Serbia

 

 slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila

Ići dole 
+2
Ryan
slave 68
6 posters
AutorPoruka
slave 68

slave 68


Broj poruka : 42
Datum upisa : 15.08.2010
Godina : 55
Lokacija : Zaječar

slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila Empty
PočaljiNaslov: slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila   slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila Icon_minitimeSre 29 Sep - 7:51:23

Zovem se Slavoljub iz Zaječara sam imam 42 god. Volim sve što je vezano za automobila, 30 godina sakupljam makete automobila i kamiona imam 689 modela trenutno. Radim kao kamiondžija. Predstaviću moju kolekciju u rubrici Ono malo duše-modeli, makete automobila. Pozdrav svima.
Nazad na vrh Ići dole
Ryan

Ryan


Broj poruka : 1935
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 53
Lokacija : Beograd

slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila Empty
PočaljiNaslov: Re: slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila   slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila Icon_minitimeSre 29 Sep - 8:12:21

Slave pozdrav..jedva cekam da vidim kolekciju a i tog "tristaca" sa slike.. slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila 365356
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autodelovi-simcar.com
slave 68

slave 68


Broj poruka : 42
Datum upisa : 15.08.2010
Godina : 55
Lokacija : Zaječar

slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila Empty
PočaljiNaslov: Re: slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila   slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila Icon_minitimeSre 29 Sep - 9:54:27

Ryan ::
Slave pozdrav..jedva cekam da vidim kolekciju a i tog "tristaca" sa slike.. slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila 365356

Ej pa tristać nije moj, našao sam ga na netu i zasviđao mi se, imao ga moj ujak pre 30 god na njemu sam učio da vozim. Kolekciju sam počeo polako da predstavljam u temi modeli, makete automobila. Pozdrav iz Zaječara.
Nazad na vrh Ići dole
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila Empty
PočaljiNaslov: Re: slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila   slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila Icon_minitimeSre 29 Sep - 10:53:16

Dobro ti nama dosao Slave, uzivaj na forumu Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila Empty
PočaljiNaslov: Re: slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila   slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila Icon_minitimeSre 29 Sep - 16:18:22

pozdrav i dobor nam dosao
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
Pepe le tvor

Pepe le tvor


Broj poruka : 601
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 58

slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila Empty
PočaljiNaslov: Re: slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila   slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila Icon_minitimeČet 30 Sep - 19:41:53

Pozdrav Slave
Nazad na vrh Ići dole
Секси Глиста

Секси Глиста


Broj poruka : 1057
Datum upisa : 11.07.2010
Godina : 33
Lokacija : Zrenjanin

slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila Empty
PočaljiNaslov: Re: slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila   slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila Icon_minitimeNed 3 Okt - 22:34:43

slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila 365356
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila Empty
PočaljiNaslov: Re: slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila   slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
slave 68 zaljubljenik u automobile i kolekcionar maketa automobila
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Porodicno stablo automobila
» Slike vaseg automobila!
» Presvlacenje automobila auto folijom
» Video testovi starijih automobila

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: FUNKCIONISANJE FORUMA :: Predstavljanje članova-
Skoči na: