Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
POSETTE NAŠ FORUM - French cars Serbia

 

 Pontiac trans sport 2,3 16v,da ili ne?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
sumi 72

sumi 72


Broj poruka : 22
Datum upisa : 21.08.2010
Godina : 51
Lokacija : Bač

Pontiac trans sport 2,3 16v,da ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Pontiac trans sport 2,3 16v,da ili ne?   Pontiac trans sport 2,3 16v,da ili ne? Icon_minitimeNed 22 Avg - 7:29:41

Pozdrav.Dali neko ima iskustva sa ovim pontiakovim venom? Čuo sam da se kvare,a delova nigde.Kakvo je vaše iskustvo?
Nazad na vrh Ići dole
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Pontiac trans sport 2,3 16v,da ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pontiac trans sport 2,3 16v,da ili ne?   Pontiac trans sport 2,3 16v,da ili ne? Icon_minitimePon 23 Avg - 16:25:21

googlao sam malo po netu uglavnom su zadodvoljni oni koji ga imaju... nadam se da nije ono ciga hvali svoga konja... kod nas jos nisam nasao nekog ko mozeda mi opise njega malo boje, tako da za delove nemam pojma cene modela preko su ti od 1.800 do 7.990€. primer cuo sam po nekim forumima da se dosta zali na automatik dok manuelni je OK e sad u cemu je problem... ko ce ga znati... ukoliko saznam nesto javljam... evo nabasao sam na ovaj 900€ je ai je automatik... verovatno je toliko zbog nekog problema sa menjacem [You must be registered and logged in to see this link.]

Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
sumi 72

sumi 72


Broj poruka : 22
Datum upisa : 21.08.2010
Godina : 51
Lokacija : Bač

Pontiac trans sport 2,3 16v,da ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pontiac trans sport 2,3 16v,da ili ne?   Pontiac trans sport 2,3 16v,da ili ne? Icon_minitimePon 23 Avg - 16:35:44

Nalazio sam ih više komada sa istim kvarom na motoru,prolupaju tj okrenu ležaj na radilici! Uglavnom ih takve i puste u prodaju.Zato pretpostavljam da se delovi na našem području teško nabavljaju ili su papreno skupi.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pontiac trans sport 2,3 16v,da ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pontiac trans sport 2,3 16v,da ili ne?   Pontiac trans sport 2,3 16v,da ili ne? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pontiac trans sport 2,3 16v,da ili ne?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pontiac Trans am Targa 5000ccm V8
» Fiat 850 Sport Coupe 1971. godiste

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum automobila :: Proizvođači i modeli-
Skoči na: