Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
POSETTE NAŠ FORUM - French cars Serbia

 

 Auto nostalgija u oglasima

Ići dole 
+18
Sloba
ivanlavsd
1.6 16V
Секси Глиста
ske
StraleBg
Nele
Nenad-Kg
Interceptor F7P
Pepe le tvor
rasa 1
Sinisa 309 GTI
COMPACT
Sale
Ryan
Zeljko1
ice_men
16_Valve_
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Sledeći
AutorPoruka
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Icon_minitimeSre 7 Jul - 16:47:59

16_Valve_ ::
A ja molim da se ubuduce za automobile koji su suvo zlato ne koristi izraz "Kante" ili da se 106 koji ni po kriterijumu godista nije "Nostalgican" automobil izjednacava sa takvim automobilima [You must be registered and logged in to see this image.] O postavljanju oglasa za novog Siroka ili Lancera Evo X u ovoj temu ne zelim ni da pricam...
Sta imas protiv novog scirocca??? kad ga neces ovde???
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Icon_minitimeSre 7 Jul - 16:50:13

Nemam nista protiv njega, ali on nije tema ovog foruma, a to su prvenstveno automobili 80-tih i 90-tih godina [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Ryan

Ryan


Broj poruka : 1935
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 53
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Icon_minitimeSre 7 Jul - 16:52:16

Nema nista vec je decko moj nepokolebljivi saborac u zastiti i ocuvanju integriteta automobila 90-ih godina...Samo to je razlog njegove reakcije i nista vise. On je malo vise desnicar a ja sam levi centar [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autodelovi-simcar.com
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Icon_minitimeSre 7 Jul - 16:54:24

DAl pise u naslovu teme godiste??? ostavi godiste pa onda brisi ako neko ostavi auto stariji ili noviji... forum nije samo tvoj da kacis i da se kaci samo ono sto ti hoces... nego svako moze da okaci ono sto mu se svidja sto naleti, sto misli da je dobro... ja mislim da tome forum sluzi... pa ako gresim ispravite me..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
Ryan

Ryan


Broj poruka : 1935
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 53
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Icon_minitimeSre 7 Jul - 16:57:27

Ne gresis ali 16_valve se izvinio zbog svog ishitrenog postupka i mislim da mu treba oprostiti. Pogresio je ali je priznao svoju gresku i idemo dalje...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autodelovi-simcar.com
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Icon_minitimeSre 7 Jul - 16:58:50

naravno ;)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Icon_minitimeSre 7 Jul - 17:13:48

Ryan ::
Nema nista vec je decko moj nepokolebljivi saborac u zastiti i ocuvanju integriteta automobila 90-ih godina...Samo to je razlog njegove reakcije i nista vise. On je malo vise desnicar a ja sam levi centar [You must be registered and logged in to see this image.]


Ice_man, izvinuo sam se sto sam bio obrisao oglase. Naravno da forum nije moj. A ako bolje pogledas sam pocetak teme, videces da sam napisao:"Ovde mozete kaciti i komentarisat oglase starijih automobila koji su vam zanimljivi" [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko1

Zeljko1


Broj poruka : 307
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Icon_minitimeSre 7 Jul - 18:29:22

EEEEE za ovo bih da gomilu para da imam [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]

e ovakav je bio moj 504 ista god samo je bio zelena metalik [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
COMPACT

COMPACT


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 110
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Icon_minitimeSre 7 Jul - 18:30:30

ma jok , bolji je BX
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dizna.net
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Icon_minitimeSre 7 Jul - 19:06:11

iskreno dja mi se samo sto ima ono ludilo od vesanja na zadnjem delu Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
Zeljko1

Zeljko1


Broj poruka : 307
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Icon_minitimeSre 7 Jul - 19:16:06

[You must be registered and logged in to see this link.]
Ovaj vec ima ozbiljnu cenu
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Sale

Sale


Broj poruka : 44
Datum upisa : 05.07.2010

Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Icon_minitimeSre 7 Jul - 19:29:19

Iz proverenih izvora cuo sam da ovaj 16v nije u losem stanju,cim nema plin znaci da ga nije kerembecila neka seljacina.Ne znam da li gresim ali automobili sa 20+ godina su u nesto boljem stanju ukoliko im nije ugradjivan plin,ili sam ja u nekoj zabludi.
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko1

Zeljko1


Broj poruka : 307
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Icon_minitimeSre 7 Jul - 19:33:05

Izgleda da si u velikoj zabludi!! zasto mislis da ako auto ima plin je krsh??
Nazad na vrh Ići dole
Sinisa 309 GTI

Sinisa 309 GTI


Broj poruka : 591
Datum upisa : 20.06.2010
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Icon_minitimeSre 7 Jul - 21:28:04

Zeljko1 ::
Izgleda da si u velikoj zabludi!! zasto mislis da ako auto ima plin je krsh??
da bre,oces da kazes da je moj auto krs? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sale

Sale


Broj poruka : 44
Datum upisa : 05.07.2010

Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Icon_minitimeSre 7 Jul - 21:36:59

Ne ne ne,dečaci,u današnje vreme benzin je jako skup,tako da su automobili koji su voženi na benzin uglavnom manje voženi ili je vlasnik imao dovoljno para da ga vozi na benzin a samim tim i održava.
Neam ništa protiv plin nemo me odma streljate,al ima ovde neko ko ima nešto protiv jel tako ime? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
rasa 1

rasa 1


Broj poruka : 72
Datum upisa : 21.06.2010

Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Icon_minitimeČet 8 Jul - 19:07:30

svi koji voze na plin trkalice ja bih im oduzeo Plazzzz
Nazad na vrh Ići dole
COMPACT

COMPACT


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 110
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Icon_minitimeČet 8 Jul - 21:22:36

Rasa je definitivno moj covek
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dizna.net
Pepe le tvor

Pepe le tvor


Broj poruka : 601
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 58

Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Icon_minitimeČet 8 Jul - 21:43:26

Meni je najsmešnije kad vidim (moj prijatelj), recimo, Audi A8 4.2, aždaja, i sa strane plinski čep. Pa, bre, kad si baja da platiš registraciju 1.300 €, onda budi dzek pa vozi kako dolikuje, na benzin.
Nazad na vrh Ići dole
COMPACT

COMPACT


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 110
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Icon_minitimeČet 8 Jul - 21:44:39

o tome ja pricam i pisem godinama
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dizna.net
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Icon_minitimePet 9 Jul - 8:46:00

na plin se kuva... na dizel se greje... na benzin se vozi Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Icon_minitimePet 9 Jul - 9:49:29

[You must be registered and logged in to see this link.]

e ovo je mahina ali mislim da ga malo vise ceni jer nije bas u nekom stanju te pare bi sigurno mogao da dobije da je u voznom stanju... ali sa obzirom da unutra kokoske spavaju tesko... mada lepo je videti tako nesto
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Icon_minitimePet 9 Jul - 11:48:48

Majstori necu nista da kazem, od par ljudi koji su tako pljuvali po plinu sam cuo da mesecno prelaze 400-500km. Ne znam kakav je slucaj kod vas, ja sam imao mogucnosti da vozim na benzinu, ali u nemam nista protiv da moj sledeci auto bude s plinom...U krajnjoj liniji, ustedece mi jos jedan auto [You must be registered and logged in to see this image.]

Nego, da se vratimo na temu

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Sinisa 309 GTI

Sinisa 309 GTI


Broj poruka : 591
Datum upisa : 20.06.2010
Lokacija : Beograd

Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Icon_minitimePet 9 Jul - 12:41:09

Ustedece ti za jos jedan auto mozda za 10ak godina...mozda.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Icon_minitimeNed 11 Jul - 9:56:55

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Interceptor F7P

Interceptor F7P


Broj poruka : 194
Datum upisa : 28.06.2010
Godina : 39
Lokacija : Valjevo

Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Icon_minitimePon 12 Jul - 7:24:32

16_Valve_ ::
[You must be registered and logged in to see this link.]


Jako dobar auto od mog drugara, koji je inace dobio poziv, od mene, da se pridruzi forumu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto nostalgija u oglasima   Auto nostalgija u oglasima - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Auto nostalgija u oglasima
Nazad na vrh 
Strana 2 od 26Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Sledeći
 Similar topics
-
» Auto nostalgija club
» AUTO NOSTALGIJA na facebooku..
» Hot Hatch auto nostalgija
» Auto nostalgija na ulicama naše zemlje
» Koji je ovo auto

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum automobila :: Proizvođači i modeli-
Skoči na: