Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
POSETTE NAŠ FORUM - French cars Serbia

 

 CItroen BX 16 Valve

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

CItroen BX 16 Valve Empty
PočaljiNaslov: CItroen BX 16 Valve   CItroen BX 16 Valve Icon_minitimeUto 29 Mar - 21:51:46

Moj prvi auto kojeg smo cale i ja trazili ravno dve ipo godine, dok nismo nasli ovog u oglasu Smile

Prvo slike iz Zabara odakle je auto kupljen

[You must be registered and logged in to see this image.]

Posto jos nisam imao dozvolu kada sam dobio ovaj auto, cale i ja smo isli da ga pogledamo i kaparisemo, i za par dana je auto doteran u Zrenjanin, slike prvog dana kad je dosao, mojoj radosti nije bilo kraja Smile

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kada je stigao, nije bio bas u nekom stanju iako je garantovano bio najskuplje placeni BX u to vreme, ali sta da se radi, BX-eva 16V nije bilo ni do tada, ni od tada, jako se retko nalaze. Zamenjeno je dosta creva od hidraulike, diskovi, plocice, bombe, lamela i korpa. Auto je na neki nacin bio "Ustinut" kod bivseg vlasnika te nije isao kako treba, pa je i to sanirano. Sta da vam kazem kad se vlasnik hvalio da ovaj auto trosi 7 litara (mozda na 50km).



Nazad na vrh Ići dole
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

CItroen BX 16 Valve Empty
PočaljiNaslov: Re: CItroen BX 16 Valve   CItroen BX 16 Valve Icon_minitimeUto 29 Mar - 22:03:11

Usledila je ugradnja sekventa iako ni cale ni ja nismo znali zasto ugradjujemo plin u njega Smile

[You must be registered and logged in to see this image.]

Posle je izvadjen plin jer je pravio ogromne probleme autu, a za sve je bila kriva losa plinska centrala. Inace sam postupak ugradnje plina je bio veoma zanimljiv, jer su majstori ugradili plin bez da su uopste znali gde se autu nalazi benzinski komp. Jedno 2-3 nedelje je auto stajao u servisu kao neresiva enigma "Zasto nece da upali" nakon ugradnje plina, dok nisu lepo pitali gde se nalazi komp....


Nazad na vrh Ići dole
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

CItroen BX 16 Valve Empty
PočaljiNaslov: Re: CItroen BX 16 Valve   CItroen BX 16 Valve Icon_minitimeUto 29 Mar - 22:11:22

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Graha

Graha


Broj poruka : 90
Datum upisa : 07.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Beograd

CItroen BX 16 Valve Empty
PočaljiNaslov: Re: CItroen BX 16 Valve   CItroen BX 16 Valve Icon_minitimeSre 30 Mar - 12:30:37

blago tebi, imao si svoj auto jos pre polaganja Very Happy
Ma prava je limuzina bio. Od koliko ccm je bio motor i kako je isao na benzinu?
Nazad na vrh Ići dole
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

CItroen BX 16 Valve Empty
PočaljiNaslov: Re: CItroen BX 16 Valve   CItroen BX 16 Valve Icon_minitimeSre 30 Mar - 12:46:18

Pa da, dobio sa auto pre nego sto sam polozio Smile

Motor je bio 1.9 16V, 147ks, isao je ko budala na benzinu Smile Kada je izvadjen plin, auto se preporodio Smile

Nisam rekao da je imao komplet Remus izduv Smile

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





CItroen BX 16 Valve Empty
PočaljiNaslov: Re: CItroen BX 16 Valve   CItroen BX 16 Valve Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
CItroen BX 16 Valve
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Citroen CX GTI Turbo 1, 2, CX 2.0RE
» Citroen BX...za ili protiv
» CItroen BX4 TC
» Citroen c3 1.4 hdi
» Citroen BX 1.4 By Ryan

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum automobila :: Vaši bivši automobili-
Skoči na: