Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
POSETTE NAŠ FORUM - French cars Serbia

 

 SERVIS LETVI VOLANA

Ići dole 
+2
Sinisa 309 GTI
Ryan
6 posters
AutorPoruka
Ryan

Ryan


Broj poruka : 1935
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 53
Lokacija : Beograd

SERVIS LETVI VOLANA Empty
PočaljiNaslov: SERVIS LETVI VOLANA   SERVIS LETVI VOLANA Icon_minitimeUto 23 Nov - 9:17:36

Nas clan milicko bavi se remontovanjem letvi volana. Na sva pitanja milicko ce odgovarati u ovoj temi.

Marko Milicevic
Radoja Krstica 41/4 37240 Trstenik.
065/406-99-02
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autodelovi-simcar.com
Sinisa 309 GTI

Sinisa 309 GTI


Broj poruka : 591
Datum upisa : 20.06.2010
Lokacija : Beograd

SERVIS LETVI VOLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SERVIS LETVI VOLANA   SERVIS LETVI VOLANA Icon_minitimeUto 23 Nov - 18:13:18

Koliko para remnont letve na 309 GTI,curi ulje i na onom amortizeru da ga tako nazovem i na holenderima negde mislim i ima luft u cauri?
Nazad na vrh Ići dole
milicko




Broj poruka : 5
Datum upisa : 22.11.2010
Lokacija : Trstenik

SERVIS LETVI VOLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SERVIS LETVI VOLANA   SERVIS LETVI VOLANA Icon_minitimeUto 23 Nov - 23:25:19

Sinisa 309 GTI ::
Koliko para remnont letve na 309 GTI,curi ulje i na onom amortizeru da ga tako nazovem i na holenderima negde mislim i ima luft u cauri?

Poslao sam vam na pp. Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Ryan

Ryan


Broj poruka : 1935
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 53
Lokacija : Beograd

SERVIS LETVI VOLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SERVIS LETVI VOLANA   SERVIS LETVI VOLANA Icon_minitimeSre 24 Nov - 5:12:31

Molim vas ubuduce da odgovarate na pitanja u ovoj temi jer takvim nacinom doprinosite razvoju foruma. PP koristite za detalje ali razgovore obavljajte ovde da bi svi mi imali koristi

Nazad na vrh Ići dole
http://www.autodelovi-simcar.com
milicko




Broj poruka : 5
Datum upisa : 22.11.2010
Lokacija : Trstenik

SERVIS LETVI VOLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SERVIS LETVI VOLANA   SERVIS LETVI VOLANA Icon_minitimeSre 24 Nov - 12:51:03

Ovako. Svaka letva sto procuri mora da ima razlog zasto je procurela,a to je obicno korozija. Sreo sam mnogo ljudi sto su mi rekli u fazonu sta kao zamenis zaptivke tj semeringe i teras. Ne moze tako inace procuri posle 3 okretanja volana. Prvo letva ide na brusenje,znaci skida se do zdravog materijala,posle toga ide na hromiranje koje je glavna stvar u svemu tome. Zatim se prave posebni zaptivni prstenovi. Posle svega toga letva se stavlja na probni sto. E sad,ako ima lufta u letvi,to je do caura koje sluze kao vodjenje. Vremenom se te caure vrlo malo ostete ali dovoljno da ima lufta. Na svoju uslugu dajem garanciju. Cena je 90e stim sto ja placam postanske troskove odnosno troskove kurirskim sluzbama. Meni letva stigne danas,sutra je kod vas spremna za ugradnju. Pozdrav svima.
Nazad na vrh Ići dole
COMPACT

COMPACT


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 110
Lokacija : Beograd

SERVIS LETVI VOLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SERVIS LETVI VOLANA   SERVIS LETVI VOLANA Icon_minitimeSre 24 Nov - 13:23:40

e tako je vec bolje...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dizna.net
coa123

coa123


Broj poruka : 212
Datum upisa : 28.06.2010
Godina : 43
Lokacija : beograd

SERVIS LETVI VOLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SERVIS LETVI VOLANA   SERVIS LETVI VOLANA Icon_minitimeSre 24 Nov - 14:44:50

lepo receno... SERVIS LETVI VOLANA 733631
garancija je?
Nazad na vrh Ići dole
milicko




Broj poruka : 5
Datum upisa : 22.11.2010
Lokacija : Trstenik

SERVIS LETVI VOLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SERVIS LETVI VOLANA   SERVIS LETVI VOLANA Icon_minitimeSre 24 Nov - 15:42:13

Garancija 6-12 meseci. Mislim da je to sasvim pristojno. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Sinisa 309 GTI

Sinisa 309 GTI


Broj poruka : 591
Datum upisa : 20.06.2010
Lokacija : Beograd

SERVIS LETVI VOLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SERVIS LETVI VOLANA   SERVIS LETVI VOLANA Icon_minitimeSre 24 Nov - 17:36:18

eto,nasao sam ko ce d ami odradi letvu,sad jos samo da nadjem ko ce da mi da 90E i prestajem da dolivam ulje SERVIS LETVI VOLANA 75233
Nazad na vrh Ići dole
Pepe le tvor

Pepe le tvor


Broj poruka : 601
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 58

SERVIS LETVI VOLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SERVIS LETVI VOLANA   SERVIS LETVI VOLANA Icon_minitimeSre 24 Nov - 19:47:49

I? Jel ova Miličkova cena konkurentna? Mislim na Siću i Vladu, oni verovatno znaju. Meni, pu-pu, ne treba, ali da znam pa da reklamiram dalje.
Nazad na vrh Ići dole
Sinisa 309 GTI

Sinisa 309 GTI


Broj poruka : 591
Datum upisa : 20.06.2010
Lokacija : Beograd

SERVIS LETVI VOLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SERVIS LETVI VOLANA   SERVIS LETVI VOLANA Icon_minitimeSre 24 Nov - 22:58:22

Cena je sasvim korektna u odnosu na druge,ali iskreno receno kvalitet je neproveren bar za sad. mada,ovo sto je covek opisao zvuci vrlo kvalitetno. SERVIS LETVI VOLANA 493519
Nazad na vrh Ići dole
milicko




Broj poruka : 5
Datum upisa : 22.11.2010
Lokacija : Trstenik

SERVIS LETVI VOLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SERVIS LETVI VOLANA   SERVIS LETVI VOLANA Icon_minitimeČet 25 Nov - 0:29:22

E to je sad problem. Kako ja vama da dokazem dok se neko ne uveri? Zato dajem garanciju,a i ja se vodim onom starom, cini dobro i dobru se nadaj. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Ryan

Ryan


Broj poruka : 1935
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 53
Lokacija : Beograd

SERVIS LETVI VOLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SERVIS LETVI VOLANA   SERVIS LETVI VOLANA Icon_minitimeČet 25 Nov - 5:23:01

Svako od nas je jednom bio na nekom početku i teškom mukom sticao ime.U koliko mi ikada zatrebaju tvoje usluge sigurno ču ti ukazati poverenje jer nemam razloga da sumnjam.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autodelovi-simcar.com
milicko




Broj poruka : 5
Datum upisa : 22.11.2010
Lokacija : Trstenik

SERVIS LETVI VOLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SERVIS LETVI VOLANA   SERVIS LETVI VOLANA Icon_minitimeČet 25 Nov - 8:23:45

Hvala na poverenju.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SERVIS LETVI VOLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SERVIS LETVI VOLANA   SERVIS LETVI VOLANA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
SERVIS LETVI VOLANA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Servis "DIZNA"
» Auspuh servis "Ljuba"
» Servis auto elektronike
» Auto servis "Rasa"
» Sponzor Auspuh servis "Ljuba"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Slobodno oglasavanje :: Radionice i servisi-
Skoči na: