Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
POSETTE NAŠ FORUM - French cars Serbia

 

 Jugo koral in 2007

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
slave 68

slave 68


Broj poruka : 42
Datum upisa : 15.08.2010
Godina : 55
Lokacija : Zaječar

Jugo koral in 2007 Empty
PočaljiNaslov: Jugo koral in 2007   Jugo koral in 2007 Icon_minitimeČet 30 Sep - 10:02:50

Ja kao i svaki prosečan Srbin vozim jugo. Kupili smo ga novog 2007 godine, naravno na kredit. Svi mi kažu da sam budala, ali s obzirom da prelazim malu kilometražu 7-8000 km godišnje, imam dobru garažu i čuvam kola meni je sasvim dobar. Bio sam sa njim na more, bez problema. Do sada sam prešao 25000 km, verovali ili ne zamenio sam samo jednu ručicu za otvaranje vrata. Sve drugo je u besprekornom stanju.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Šalu na stranu, svi znamo šta je jugo ali meni odgovara jer se veoma malo vozim kolima pošto nemam kada jer vozim kamion. I stvarno čuvam kola, nikada nije napolju uvek je u garaži. Kupio sam skoro feliciju karavan 2001 god mislio sam da batalim kamion pa da taksiram sa njom ali sam odustao. Nju prodajem ima je ovde u oglasima.
Nazad na vrh Ići dole
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Jugo koral in 2007 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugo koral in 2007   Jugo koral in 2007 Icon_minitimeČet 30 Sep - 10:23:36

simpatican jugic.. mada mogu ti reci da i jugo traje dugo Smile ako se cuva kako treba... mada kvalitet je ravan nuli... ali ako pazljivo cuvas moze duze da potraje nego obicno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
slave 68

slave 68


Broj poruka : 42
Datum upisa : 15.08.2010
Godina : 55
Lokacija : Zaječar

Jugo koral in 2007 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugo koral in 2007   Jugo koral in 2007 Icon_minitimeČet 30 Sep - 10:46:53

ice_men ::
simpatican jugic.. mada mogu ti reci da i jugo traje dugo Smile ako se cuva kako treba... mada kvalitet je ravan nuli... ali ako pazljivo cuvas moze duze da potraje nego obicno.

Čuvaću ga, pa ako nekada imam dovoljno para planiram da ga spustim, ubacim alu felne, niskoprofilne gume, zatamnim stakla, ubacim jači ili nabudžim ovaj motor itd. To je neki moj san još kada sam bio klinac, ali nikako da mi se ostvari...puste pare.
Nazad na vrh Ići dole
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Jugo koral in 2007 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugo koral in 2007   Jugo koral in 2007 Icon_minitimeČet 30 Sep - 11:28:27

moj savet nemoj nikad da seces opruge... a ako hoces stakla da tamnis mogu tu ja da ti pomognem
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
Sponsored content





Jugo koral in 2007 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugo koral in 2007   Jugo koral in 2007 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Jugo koral in 2007
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Yugo Koral 1.1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum automobila :: Predstavljanje vašeg automobila-
Skoči na: