Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
POSETTE NAŠ FORUM - French cars Serbia

 

 Krajsler Vojager

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
sumi 72

sumi 72


Broj poruka : 22
Datum upisa : 21.08.2010
Godina : 51
Lokacija : Bač

Krajsler Vojager Empty
PočaljiNaslov: Krajsler Vojager   Krajsler Vojager Icon_minitimeNed 22 Avg - 7:33:26

Pozdrav.Dali neko ima iskustva sa vojagerom?Kako se pokazao?Interesuje me model počev od 96.godine.
Nazad na vrh Ići dole
1.6 16V

1.6 16V


Broj poruka : 303
Datum upisa : 20.08.2010
Godina : 31
Lokacija : Zrenjanin :(

Krajsler Vojager Empty
PočaljiNaslov: Re: Krajsler Vojager   Krajsler Vojager Icon_minitimeNed 22 Avg - 8:33:12

Ne znam da li to vazi i za model koji tebe interesuje, ali se Voyager iz 1999. raspao na crash testu...

[You must be registered and logged in to see this link.]

affraid
Nazad na vrh Ići dole
sumi 72

sumi 72


Broj poruka : 22
Datum upisa : 21.08.2010
Godina : 51
Lokacija : Bač

Krajsler Vojager Empty
PočaljiNaslov: Re: Krajsler Vojager   Krajsler Vojager Icon_minitimeNed 22 Avg - 21:21:40

Da to je taj.
Nazad na vrh Ići dole
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Krajsler Vojager Empty
PočaljiNaslov: Re: Krajsler Vojager   Krajsler Vojager Icon_minitimePon 23 Avg - 12:01:18

Meni se licno ne dopada model mnogo mi je lepsi PT crouser
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
1.6 16V

1.6 16V


Broj poruka : 303
Datum upisa : 20.08.2010
Godina : 31
Lokacija : Zrenjanin :(

Krajsler Vojager Empty
PočaljiNaslov: Re: Krajsler Vojager   Krajsler Vojager Icon_minitimePon 23 Avg - 16:19:40

Ali je PT Cruiser mnogo manji Smile
Nazad na vrh Ići dole
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Krajsler Vojager Empty
PočaljiNaslov: Re: Krajsler Vojager   Krajsler Vojager Icon_minitimePon 23 Avg - 16:26:16

E zato je meni i lepsi Smile volim manje nekako mi izgledaju opasno Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
sumi 72

sumi 72


Broj poruka : 22
Datum upisa : 21.08.2010
Godina : 51
Lokacija : Bač

Krajsler Vojager Empty
PočaljiNaslov: Re: Krajsler Vojager   Krajsler Vojager Icon_minitimePon 23 Avg - 16:42:42

Vojager je veći,ima 7 sedišta,pravi mini ven.Teško da ga neko nadmašuje po prostoru unutra.Velika prednost su mu i klizna vrata sa obe strane.Nemožemo ga porediti sa PT-jem,nepripadaju istoj klasi automobila.I PT mi se sviđa ali mali je za moje potrebe.
Nazad na vrh Ići dole
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Krajsler Vojager Empty
PočaljiNaslov: Re: Krajsler Vojager   Krajsler Vojager Icon_minitimePon 23 Avg - 16:59:11

glupo je porediti ta dva modela... PT je vise momacki auto za tebe i devojku... a koliko vidim tebi treba neki porodican auto... evo ti moja preporuka pa razmisli... [You must be registered and logged in to see this link.]

nije veliki potrosac... moze da povuce, registracija nije skupa, odrzavanje tqakodje i ima mnogo delova...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
sumi 72

sumi 72


Broj poruka : 22
Datum upisa : 21.08.2010
Godina : 51
Lokacija : Bač

Krajsler Vojager Empty
PočaljiNaslov: Re: Krajsler Vojager   Krajsler Vojager Icon_minitimeUto 24 Avg - 20:45:48

U pravu si,touran je pravi ali za moj džep previše Krajsler Vojager 74429 Tražim nešto jeftinije.A i ovaj touran ima samo 5 sedišta,znači klasika.Treba mi nešto sa 7 sedišta i još malo prostora pozadi,velika porodica brate.Naj idealniji je grand vojadžer jel ima prostora iza trećeg reda sedišta.Postoji i touran sa dva pomoćna pozadi ali onda za prtljag nema mesta.
Nazad na vrh Ići dole
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Krajsler Vojager Empty
PočaljiNaslov: Re: Krajsler Vojager   Krajsler Vojager Icon_minitimeSre 25 Avg - 0:53:56

A sta mislis o Pezou 806/Fiat Ulisu/Citroenu Evasionu/Lanciji Zeti? Moji su ranije imali Fiat Ulisa 1.9TD sa kojim je retko kada bilo problema. Udoban je, visoko se sedi, ima mesta za sedmoro odraslih (Verzija sa 7 sedista).

Nazad na vrh Ići dole
sumi 72

sumi 72


Broj poruka : 22
Datum upisa : 21.08.2010
Godina : 51
Lokacija : Bač

Krajsler Vojager Empty
PočaljiNaslov: Re: Krajsler Vojager   Krajsler Vojager Icon_minitimeSre 25 Avg - 1:18:05

16_Valve_ ::
A sta mislis o Pezou 806/Fiat Ulisu/Citroenu Evasionu/Lanciji Zeti? Moji su ranije imali Fiat Ulisa 1.9TD sa kojim je retko kada bilo problema. Udoban je, visoko se sedi, ima mesta za sedmoro odraslih (Verzija sa 7 sedista).

Ta varijanta mi se sviđa.Prednost dajem Evasionu pošto već vozim Xantiju i Citroen mi je ušao u krv.Viđao sam ih dosta sa 2.0i turbo motorom ili varijante bez turbine.Neznam kakvi su potrošači turbaci?
Nazad na vrh Ići dole
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Krajsler Vojager Empty
PočaljiNaslov: Re: Krajsler Vojager   Krajsler Vojager Icon_minitimeSre 25 Avg - 8:34:52

Ne znam tacno ali verujem da je oko 12-13 litara.

P.S. I meni je Evasion najlepsi Krajsler Vojager 733631
Nazad na vrh Ići dole
sumi 72

sumi 72


Broj poruka : 22
Datum upisa : 21.08.2010
Godina : 51
Lokacija : Bač

Krajsler Vojager Empty
PočaljiNaslov: Re: Krajsler Vojager   Krajsler Vojager Icon_minitimeSre 25 Avg - 9:53:03

Ma ja sam lud po pitanju izbora auta.Nemogu da se odlučim kojeg bi uzeo,tj najradije bih napravio zbirku pa svakog po malo da vozim.Ali ipak bih dao malu prednost Vojadžeru(grand). Izgleda da na forumu slabo ima vlasnika mini venova koi bi mogli opisati svoje iskustvo o svom modelu. Krajsler Vojager 707510
Nazad na vrh Ići dole
16_Valve_

16_Valve_


Broj poruka : 1895
Datum upisa : 26.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Zrenjanin

Krajsler Vojager Empty
PočaljiNaslov: Re: Krajsler Vojager   Krajsler Vojager Icon_minitimeČet 26 Avg - 2:26:27

Znas kako, takve automobile kupuju samo odredjeni ljudi koji imaju potrebe za takvim vozilom... Moji su bili izuzetak jer je nas troje u familiji Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ryan

Ryan


Broj poruka : 1935
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 53
Lokacija : Beograd

Krajsler Vojager Empty
PočaljiNaslov: Re: Krajsler Vojager   Krajsler Vojager Icon_minitimeČet 26 Avg - 5:42:02

Obrati pažnju na Opel Zafira. Lep je auto i ima i on 7 sedišta..I meni treba auto sa sedam sedišta i visoko se kotira na mojoj listi želja..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autodelovi-simcar.com
Sponsored content





Krajsler Vojager Empty
PočaljiNaslov: Re: Krajsler Vojager   Krajsler Vojager Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Krajsler Vojager
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum automobila :: Proizvođači i modeli-
Skoči na: