Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
POSETTE NAŠ FORUM - French cars Serbia

 

 Renault Espace 2.8 V6 Atlantic

Ići dole 
+8
Ryan
Sinisa 309 GTI
Interceptor F7P
Nele
16_Valve_
ice_men
Nenad-Kg
StraleBg
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
StraleBg

StraleBg


Broj poruka : 118
Datum upisa : 05.08.2010
Lokacija : Zvezdara

Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Renault Espace 2.8 V6 Atlantic    Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Icon_minitimeSub 14 Avg - 21:58:07

Pa eto, cale ga je oterao kod rajkovica, ovaj nista nije uradio.
Nazad na vrh Ići dole
Interceptor F7P

Interceptor F7P


Broj poruka : 194
Datum upisa : 28.06.2010
Godina : 39
Lokacija : Valjevo

Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Renault Espace 2.8 V6 Atlantic    Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Icon_minitimeSub 14 Avg - 22:13:07

StraleBg ::

Evo juce sam bio da gledam jedan 2.1td, ja se u taj motor ne razumem toliko ali na prvo verlganje je malo zadimio, motor se ne trese kad vergla, radi mirno, posle ga ja palio jos par puta nije cadio.


Hoce svaki da zacadi, ako je malo duze stajao, ali to nije strasno, ako kazes da je posle i prestao. Jel bio crn dim ili?!?! A da sam na tvom mestu taj dizel ne bih ubacio u tu skoljku, znam da je nebrojeno puta rentabilniji, ali jbg.

I niko ovde ne pravi famu sa pregrevanjem, kad je zupcenje lose, vec sam lepo rekao da ce slabije da vuce i da bi to trebalo da se oseti.
I Strale, ako se vec pregrejao kod keve, mozda je trgao neku od glava, a ovi nisu izmerili da li je mnogo, vec je cisto obradili, a mozda su i prevideli neku sitnu pukotinu, pored koje nabija kompresiju u vodeni prostor i desava ti se to sto se desava...A kazem ti, po meni, je greota da ne osposobis taj motor, jer je to zlo od motora, koliko je nepoderiv, ako se naravno vodi racuna o njemu, upravo pomenuto pregrevanje da se ne dozvoli i da ima ulja, naravno Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 733631
Nazad na vrh Ići dole
StraleBg

StraleBg


Broj poruka : 118
Datum upisa : 05.08.2010
Lokacija : Zvezdara

Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Renault Espace 2.8 V6 Atlantic    Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Icon_minitimeSub 14 Avg - 22:27:47

Znam sta znaci sivi i plavi dim. Very Happy Cadio je crno.
Ja znam da taj motor prelazi milion bez problema, i to mi je sve jasno. Samo mi je frka oko gasa, registracije i toga kako ga srediti. Dal da trazim neki novi sestak ili nesto slicno.
Evo kada sam ga palio juce, provozao ga malo, on u takvo stanju ima snage da se bukvalno otima. Sta je za taj sestak 1380kila, nista.
Nazad na vrh Ići dole
Ryan

Ryan


Broj poruka : 1935
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 53
Lokacija : Beograd

Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Renault Espace 2.8 V6 Atlantic    Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Icon_minitimeNed 15 Avg - 5:37:39

Ljudi ja moram da imam ovakav automobil po svaku cenu...kako je dobar da naguram u njega celu porodicu. Naravno bez klime ne dolazi u obzir..Vrlo visoko se kotira na mojoj listi želja..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autodelovi-simcar.com
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Renault Espace 2.8 V6 Atlantic    Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Icon_minitimeNed 15 Avg - 7:16:31

Nisam neki ljubitelj renaulta... ali mogu reci stvarno da je izvrstan automobil... kao sto ti kazes za celu porodicu...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
Ryan

Ryan


Broj poruka : 1935
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 53
Lokacija : Beograd

Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Renault Espace 2.8 V6 Atlantic    Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Icon_minitimeNed 15 Avg - 9:03:06

I porodica a ostane mesta i za Rotvajlera [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autodelovi-simcar.com
Sinisa 309 GTI

Sinisa 309 GTI


Broj poruka : 591
Datum upisa : 20.06.2010
Lokacija : Beograd

Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Renault Espace 2.8 V6 Atlantic    Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Icon_minitimeNed 15 Avg - 9:04:30

Okud tebi rotvajler? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Ryan

Ryan


Broj poruka : 1935
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 53
Lokacija : Beograd

Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Renault Espace 2.8 V6 Atlantic    Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Icon_minitimeNed 15 Avg - 9:07:43

Dođi jednom kod mene da ga nahranim.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autodelovi-simcar.com
Sinisa 309 GTI

Sinisa 309 GTI


Broj poruka : 591
Datum upisa : 20.06.2010
Lokacija : Beograd

Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Renault Espace 2.8 V6 Atlantic    Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Icon_minitimeNed 15 Avg - 9:13:59

A ne.... prosli put sam otisao sa gacama od tebe,ovaj put ci da ostanem i bez gaca i dupeta... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Ryan

Ryan


Broj poruka : 1935
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 53
Lokacija : Beograd

Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Renault Espace 2.8 V6 Atlantic    Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Icon_minitimeNed 15 Avg - 10:15:55

Eto...ostao si bez gaća ali si zato zahvaljujući nama brzo našao devojku svog života... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autodelovi-simcar.com
ske

ske


Broj poruka : 589
Datum upisa : 22.06.2010
Lokacija : https://www.youtube.com/watch?v=0-FT35IgB8c

Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Renault Espace 2.8 V6 Atlantic    Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Icon_minitimeNed 15 Avg - 10:25:22

Ryane kad si reko ima mesta i za rotvajlera ja pomislio da si mislio na sebe [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sinisa 309 GTI

Sinisa 309 GTI


Broj poruka : 591
Datum upisa : 20.06.2010
Lokacija : Beograd

Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Renault Espace 2.8 V6 Atlantic    Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Icon_minitimeNed 15 Avg - 10:28:52

Ja svaki dan nadjem zenu svog zivota,nema to veze sa gacama i rotvajlerom [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Ryan

Ryan


Broj poruka : 1935
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 53
Lokacija : Beograd

Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Renault Espace 2.8 V6 Atlantic    Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Icon_minitimeNed 15 Avg - 12:38:34

kako nema...isao si bez gaća i općinio neku mladu damu svojim kvalitetima..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autodelovi-simcar.com
Interceptor F7P

Interceptor F7P


Broj poruka : 194
Datum upisa : 28.06.2010
Godina : 39
Lokacija : Valjevo

Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Renault Espace 2.8 V6 Atlantic    Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Icon_minitimeNed 15 Avg - 21:15:48

StraleBg ::
Znam sta znaci sivi i plavi dim. Very Happy Cadio je crno.
Ja znam da taj motor prelazi milion bez problema, i to mi je sve jasno. Samo mi je frka oko gasa, registracije i toga kako ga srediti. Dal da trazim neki novi sestak ili nesto slicno.
Evo kada sam ga palio juce, provozao ga malo, on u takvo stanju ima snage da se bukvalno otima. Sta je za taj sestak 1380kila, nista.


Pa o tome ti pricam, ipak je to sila od motora, a sto se tice registracije, zavrsi da ga registrujes na nekog od invalida i bice ti registracija jeftinija nego za moj auto, a za plin sam ti vec rekao Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 733631
Nazad na vrh Ići dole
StraleBg

StraleBg


Broj poruka : 118
Datum upisa : 05.08.2010
Lokacija : Zvezdara

Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Renault Espace 2.8 V6 Atlantic    Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Icon_minitimeNed 15 Avg - 22:48:38

Ryan ::
Ljudi ja moram da imam ovakav automobil po svaku cenu...kako je dobar da naguram u njega celu porodicu. Naravno bez klime ne dolazi u obzir..Vrlo visoko se kotira na mojoj listi želja..

Jel to da shvatim kao kompliment za ovog mog? Very Happy Very Happy

Ne ozb ljudi, Reno je izmislio MPV klasu sa svojim prvim Espace-om. Cale je imao jednog 2.2 injection, isao je kao satana. Very Happy Odlican auto, a ovaj ide daleko bolje. Tj trenutno ne ide. :/
Ali sta da vam kazem, za ono sto nudi, i koliko kosta daleko je ispred svih. Ja "vozim" vec 2 godine, ali naravno, nemam polozeno, skupio sam neke parice, i imam opciju da sredim ovaj Espace, mada drugi mi govore da je to glupo, u fazonu "Sta ce tebi kombi, uzmi nesto malo" a ja se iskreno jezim malih auta. Evo nudili su mi jeftin Yaris, bez klime, da mi uzmu, uvezen iz nemacke. Ali nisam hteo, hocu veliki auto i kraj. Zato i jurim toliko da vidim sta i kako, dal v6, dal manja kubikaza. A u sept. dobijam crno na belo.
Nazad na vrh Ići dole
Interceptor F7P

Interceptor F7P


Broj poruka : 194
Datum upisa : 28.06.2010
Godina : 39
Lokacija : Valjevo

Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Renault Espace 2.8 V6 Atlantic    Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Icon_minitimePon 16 Avg - 6:42:52

ZIVIO RENAULT V6 BENZIN!!! Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 184300
Nazad na vrh Ići dole
Ryan

Ryan


Broj poruka : 1935
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 53
Lokacija : Beograd

Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Renault Espace 2.8 V6 Atlantic    Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Icon_minitimePon 16 Avg - 8:23:59

Apsolutno možeš shvatiti kao kompliment. Nagledao sam se gomile espacea i mogu ti reći da mu nedostaje samo još pogon na sva 4 točka da bi bio savršen automobil..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autodelovi-simcar.com
Nele

Nele


Broj poruka : 49
Datum upisa : 11.07.2010
Godina : 48
Lokacija : Novi Bečej

Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Renault Espace 2.8 V6 Atlantic    Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Icon_minitimePon 16 Avg - 15:16:54

Savršen auto. Ja ne bih odustajao od tog motora.
Skinite glave i uradite hidro test pa će se znati na čemu ste.
Usput se sve lepo predihtuje i srede ventili.

Ako su glave za bacanje onda je veći problem, al nadajmo se da nije to.

Moja pretpostavka je da ga je neko pregrejao i samo promenio dihtunge a nije ispitao i obradio glave. Takav stručnjak je možda i silikon koristio pa i njime začepio nešto.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.pitstopservis.com
Interceptor F7P

Interceptor F7P


Broj poruka : 194
Datum upisa : 28.06.2010
Godina : 39
Lokacija : Valjevo

Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Renault Espace 2.8 V6 Atlantic    Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Icon_minitimePon 16 Avg - 15:24:39

Nele ::
Savršen auto. Ja ne bih odustajao od tog motora.
Skinite glave i uradite hidro test pa će se znati na čemu ste.
Usput se sve lepo predihtuje i srede ventili.

Ako su glave za bacanje onda je veći problem, al nadajmo se da nije to.

Moja pretpostavka je da ga je neko pregrejao i samo promenio dihtunge a nije ispitao i obradio glave. Takav stručnjak je možda i silikon koristio pa i njime začepio nešto.


Upravo o tome i ja govorim Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ice_men

ice_men


Broj poruka : 1552
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Renault Espace 2.8 V6 Atlantic    Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Icon_minitimePon 16 Avg - 17:16:37

iskreno posle svega ovoga razmisljam o jednom kad se ozenim... nadam se uskoro... da uzmem za porodicu... samo posmatram postove i sve vise i vise mi se svidja
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autonostalgija.com
Ryan

Ryan


Broj poruka : 1935
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 53
Lokacija : Beograd

Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Renault Espace 2.8 V6 Atlantic    Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Icon_minitimePon 16 Avg - 17:56:58

Ne može da ti se ne sviđa..izuzetan porodični automobil.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autodelovi-simcar.com
StraleBg

StraleBg


Broj poruka : 118
Datum upisa : 05.08.2010
Lokacija : Zvezdara

Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Renault Espace 2.8 V6 Atlantic    Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Icon_minitimePon 16 Avg - 23:45:52

Ne nabijajte mi kompleks. Very Happy On jeste porodican auto, ali ja da imam pare rado bih uzeo 407 Coupe, ali nema se, ovaj espace je vrlo atraktivan, barem sto se mene tice, i unutra je bogato opremljen. Zato mi se i svidja, sem toga, dok ga je cale vozio, desavalo nam se da pocnu u golficima da se mangupiraju, misleci da je unutra 2.2 ili nesto slicno, onda na semaforu papucicu stisnes odes u 4000 obrtaja, on tad zvuci kao da ima 6000kubika. Very Happy A sem toga, sednes, upalis, turiras ga i odmah ceo on pocne da se ljulja, kako dodas gas on se zaljulja iako stoji u mestu.
Moja mama vozi novi c4, kupila ga na sajmu 2005-te, coupe. I meni se ne svidja, mnogo je mali a i nisam odusevljen sa 1.616v motorom. Jedino sto izgleda lepo. ali to je sve. Very Happy da ima hidrauliku druga bi prica bila.

Ja redovno pratim oglase, i obilazim neke automobile, odem busem ako je blizu, i zaprepaste se kada vide mene sa 18 god kako gledam nesto poput XM-a, 605-ice i tako toga. Nagledao sam se ovih Espace-ova dvojki, u strasno losem stanju su. Moj ima par ogrebotina i tako to, ali to se da srediti. Iznutra je ekstra ocuvan.
Sem toga, kad izadjes na otvoreno prkosis velikoj vecini automobila. A najjaci je izraz lica kada shvate da je njihov BMW 525 oduvao miniven. xD
Nazad na vrh Ići dole
StraleBg

StraleBg


Broj poruka : 118
Datum upisa : 05.08.2010
Lokacija : Zvezdara

Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Renault Espace 2.8 V6 Atlantic    Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Icon_minitimeUto 17 Avg - 0:20:39

[You must be registered and logged in to see this image.]
Neko mi je pre pomenuo za nekog lika u Novom Sadu, uzima 10e po felni da je sredi da bude k'o fabricka. Znaci ponovo ofarba, nanese lak i tako to. Ja bih to uradio sa ovim felnama, vise volim kad je auto potupono autentican. Very Happy
Samo, Boze zdravlja, u njega ce da upadne opazna "zika" Smile
Nazad na vrh Ići dole
Interceptor F7P

Interceptor F7P


Broj poruka : 194
Datum upisa : 28.06.2010
Godina : 39
Lokacija : Valjevo

Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Renault Espace 2.8 V6 Atlantic    Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Icon_minitimeUto 17 Avg - 6:43:27

Jesu ovo felne okrnjene ili samo spala farba, posto mi nije najjasnija slika!?!?!? I jel bi ih samo farbao ili bi ih i gitovao ukoliko ima potrebe za tim!?!?!?!
Nazad na vrh Ići dole
Ryan

Ryan


Broj poruka : 1935
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 53
Lokacija : Beograd

Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Renault Espace 2.8 V6 Atlantic    Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Icon_minitimeUto 17 Avg - 7:17:14

Kada se već vodi ova priča o espaceu a vrlo sam zainteresovan za nabavku jednog treba mi savet. Koji diesel motori su u ponudi u espaceu i koji se pokazao najbolji? Znači da nije neka velika kubikaža a da ipak nije neka lenja mrcina..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autodelovi-simcar.com
Sponsored content





Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Renault Espace 2.8 V6 Atlantic    Renault Espace 2.8 V6 Atlantic  - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Renault Espace 2.8 V6 Atlantic
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Renault 19 16V
» Renault R19 16V Phase I
» Renault 5 Turbo
» Renault 21 Turbo
» golf 2 1.6 yugo 1.6 & renault 5 gts

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum automobila :: Predstavljanje vašeg automobila-
Skoči na: